Babymoose Opinie z ekomi-pl.com
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Wiosna z BabyBjorn! Nowe pastelowe kolory leżaczków i nosidełek

2020-04-02
Wiosna z BabyBjorn! Nowe pastelowe kolory leżaczków i nosidełek

W najnowszej wiosennej kolekcji BabyBjorn - Pretty Pastels. Inspired by spring - leżaczki i nosidełka zostały ubrane w prawdziwie wiosenne kolory w odcieniach koloru żółtego i błękitnego.

Tak jak przy wcześniejszych projektach priorytetem dla marki BabyBjorn jest jakość produktów i ich wykonanie - tak, aby mogły być używane przez długi czas i przez więcej niż jedno dziecko. To produkty, które są z rodzicami przez lata, służąc maluchom od dnia narodzin. Do promocji nowej wiosennej kolekcji leżaczków i nosidełek szwedzka marka BabyBjorn zaprosiła młodą rodzinę ze Sztokholmu. Państwo Norrman - Andrea i Linus są rodzicami dwójki dzieci - malutkiego Louie i jego starszej siostry Belli.

Produkty dostępne w pastelowych wiosennych kolorach to nosidełko BABYBJORN ONE i leżaczek BLISS MESH w odcieniach błękitu oraz w kolorze jasny żółty - nosidełko BABYBJORN MINI Cotton i leżaczek BLISS COTTON.

Produkty z najnowszej kolekcji BabyBjorn - Pretty Pastels. Inspired by spring - są dostępne w dziale Leżaczki i Nosidełka.

pixel