Babymoose Opinie z ekomi-pl.com

Odkryj nowe bambusowe smoczki Elodie!

2020-08-18
Odkryj nowe bambusowe smoczki Elodie!

Nowa ekologiczna linia smoczków dla dzieci Elodie Details to prawdziwa gratka dla rodziców, którym bliskie jest dbanie o środowisko i naszą planetę. Bambusowe smoczki Elodie mają oryginalny wygląd, ortodontyczny kształt i są dostępne w 8 pięknych kolorach w wersji ze smoczkiem lateksowym lub silikonowym.

Smoczki bambusowe dostępne są w 8 naturalnych kolorach - Chocolate, Juniper Blue, Rebel Green, Burned Clay, Gold, Lily White, Tender Blue oraz Faded Rose i pięknym matowym wykończeniu. Elodie smoczki przeznaczone są dla dzieci powyżej 3 miesiąca życia.

Materiał z jakiego zostały wykonane ekologiczne smoczki dla dzieci to połączenie odnawialnego włókna bambusowego pochodzenia roślinnego i polipropylenu. Smoczek charakteryzuje się wysoką jakością i ortodontycznym kształtem.

Z bambusowym smoczkiem idealnie będą komponować się tworząc elegancką całość zawieszki do smoczka, które również są dostępne w naszym sklepie w dziale zawieszki do smoczków.

Elodie Details - smoczki bambusowe i zawieszki do smoczków

Bambusowe smoczki dostępne są ze smoczkiem do ssania lateksowym oraz ze smoczkiem do ssania silikonowym. Każdy ze smoczków ma ortodontyczny kształt, dzięki czemu pomagają zapobiegać problemom z uzębieniem a dwa otwory wentylacyjne po bokach smoczka zapobiegają podrażnieniom skóry dziecka.

Elodie Details - smoczki bambusowe i zawieszki do smoczków

Ekologiczne bambusowe smoczki dla dzieci jak i inne smoczki dla dzieci 0m+ i 3m+ dostępne są w naszym sklepie w dziale smoczki dla dzieci.

pixel