Babymoose Opinie z ekomi-pl.com
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Nowa ekologiczna kolekcja produktów Herobility

2019-05-27
Nowa ekologiczna kolekcja produktów Herobility

Nowa ekologiczna kolekcja produktów Herobility

HeroEco to nowa ekologiczna kolekcja produktów szwedzkiej marki Herobility, która powstała z myślą o ochronie naszej planety. Wszystkie produkty wykonane są z tworzywa na bazie kukurydzy. Nowością jest butelka antykolkowa HeroEcoBottle. To pierwsza na świecie ekologiczna butelka dla dzieci, wykonana ze szkła i biotworzywa.

Kolekcja HeroEco otwiera nową kategorię przyjaznych dla środowiska produktów dedykowanych najmłodszym. Tak jak cały asortyment Herobility butelka antykolkowa HeroEcoBottle jest absolutnie bezpieczna dla dziecka, a jednocześnie rodzicowi zapewnia maksymalny komfort przy karmieniu. Za każdą sprzedaną butelkę, firma Herobility sadzi jedno drzewo, by zmniejszyć swój wkład w emisję CO2.

Wszystkie produkty wykonane są z tworzywa na bazie kukurydzy. Dlaczego? Ta roślina przyczynia się do absorbcji CO2 krążącego w ziemskiej atmosferze, przez co hamuje rozwój efektu cieplarnianego. W procesie produkcji części jadalne są separowane od bioodpadów, które przekształcane są w bioplastik. Dzięki temu finalny produkt, który kupujesz, podlega procesowi biodegradacji.

Jak wygląda butelka HeroEcoBottle?

Pokrywka butelki ma charakterystyczny kształt wiru, który nie tylko wygląda słodko przypominając lody czy watę cukrową, ale idealnie chroni smoczek butelki i kryje coś jeszcze. Dzięki specjalnej konstrukcji wewnątrz umożliwia rozdrobnienie mleka modyfikowanego zanim założymy na butelkę smoczek. Bardzo szeroki otwór ułatwia napełnienie i czyszczenie.

Smoczki HeroTeat w butelce możemy wybrać od rozmiaru XS i S idealnego dla noworodka, poprzez M dla maluszka od 2 m-ca życia, L od 4 m-ca życia aż do XL w sam raz dla dzieci od szóstego miesiąca życia wzwyż.Każdy ze smoczków posiada podwójny system antykolkowy. Specjalnie wyprofilowany owalny smoczek dokładnie przylega do kącików ust dziecka. Dodatkowy wentylek w smoczku Herobility nie tylko zapobiega połykaniu powietrza, ale także zapewnia równomierny przepływ i uniemożliwia tworzenie się próżni w butelce.

Sama butelka wykonana jest ze szkła boro-krzemowego, które jest wyjątkowo lekkie i wytrzymałe. Jest też kilka razy lżejsze niż szkło tradycyjne. Ponadto ten rodzaj szkła używany jest w środowiskach laboratoryjnych, dzięki swej wysokiej jakości.

Silikonowa osłonka butelki ozdobiona charakterystycznym logo Herobility nie tylko chroni szkło, ale także gwarantuje pewny chwyt zarówno dużym, jak małym dłoniom.

Butelki antykolkowe HeroEcoBottle dostępne są w dwóch wariantach 320 ml i 220 ml.

pixel