Babymoose Opinie z ekomi-pl.com

NOVA SuperNova

Najważniejsze jest BEZPIECZEŃSTWO! 

SuperNOVA to wiodąca marka na rynku elektronicznych niań. Niewielkich rozmiarów urządzenia zostały zaprojektowane tak aby zapewnić pełne bezpieczeństwo dziecka: nianie SuperNOVA nie emitują pulsacyjnego promieniowania radiowego!

SuperNOVA jako pierwsza elektroniczna niania na świecie zaoferowała rodzicom cyfrowy system ochrony przed zakłóceniami, wyświetlacz LCD, podwójne szyfrowanie transmisji oraz elegancką obudowę z antypoślizgowego tworzywa miłego w dotyku.Kliknij aby powiększyć

 
SuperNOVA  
Cyfrowy system ochrony przed zakłóceniami (Digital Selectable Interference Protection) gwarantuje brak zakłóceń ze strony innych elektronicznych niań.
256 szyfrowanych unikalnych kombinacji połączenia (tzw. kanałów)!
Podwójne szyfrowanie transmisji zabezpiecza przed zakłóceniami ze strony innych urządzeń elektronicznych oraz gwarantuje, że tylko Ty słyszysz swoje dziecko.
Zasięg do 600 metrów w otwartym terenie.
SuperNova nie emituje pulsacyjnego promieniowania radiowego.
Naszej niani możesz bezpiecznie używać w pobliżu swojego dziecka!
O pulsacyjnym promieniowaniu radiowym przeczytasz tutaj.
Bardzo długi czas pracy akumulatorów - aż do 40 godzin. To 2-5 razy dłużej niż w przypadku innych elektronicznych niań.
Intuicyjny, podświetlany wyświetlacz LCD informuje o wszystkich funkcjach urządzenia oraz o poziomie naładowania akumulatorów.
Kontrola zasięgu: w przypadku utraty łączności pomiędzy urządzeniami w odbiorniku rodzica emitowany jest alarm dźwiękowy,
a na ekranie wyświetla się informacja o braku zasięgu.
Gdy spada poziom naładowania akumulatorów w którymkolwiek z urządzeń w odbiorniku rodzica emitowany jest alarm dźwiękowy, a na ekranie wyświetla się informacja o konieczności doładowania akumulatorów. Odbiornik rodzica sygnalizuje także spadek poziomu energii w akumulatorach nadajnika dziecka.
W skład zestawu wchodzą wysokiej klasy akumulatory NiMH dla obu urządzeń.
Dwie inteligentne ładowarki pozwalają na ładowanie urządzeń bez ryzyka uszkodzenia akumulatorów (nadajnik w pokoju dziecka może być np. na stałe podłączony do ładowarki).
Szybkie ładowanie: tylko 4-5 godzin.
Akumulatory najwyższej jakości są wykonane w technologii przyjaznej dla środowiska i mogą być ładowane nawet do 1000 razy.
Dzięki zasilaniu akumulatorami możesz monitorować swoje dziecko nawet gdy nastąpi przerwa w dostawie prądu.
Alarm wibracyjny oraz pulsujący niebieskim światłem ekran powiadomią Cię o przebudzeniu dziecka nawet gdy wyłączony jest głośnik odbiornika lub znajdujesz się w hałaśliwym otoczeniu.

Odbiornik wyświetla temperaturę w pokoju dziecka.

Dodatkowy timer może przypomnieć o porze karmienia.
Czułość nadajnika jest regulowana w szerokim zakresie.
Plug & Play: kompletny zestaw gotowy do użycia (nadajnik, odbiornik,
2 akumulatory, 2 inteligentne ładowarki).
Cyfrowa niania SuperNova została tak zaprojektowana aby zapewnić Ci pełną swobodę ruchu. Jest bezpieczna, ergonomiczna i przyjazna dla użytkownika.
Nad bezpieczeństwem Twojego dziecka czuwają wysokiej klasy mikroprocesory sterujące pracą nadajnika i odbiornika.
pixel