Babymoose Opinie z ekomi-pl.com

MODU - duńskie, kreatywne klocki rozwijające motorykę i sensorykę!

2022-01-10
MODU - duńskie, kreatywne klocki rozwijające motorykę i sensorykę!

MODU to wyjątkowe klocki, które pobudzą wyobraźnie nie tylko dzieci ale również dorosłych. Deska balansująca, bujak, jeździk lub roler - zbuduj co tylko chcesz z klocków MODU! Nieskończona zabawa gwarantowana!

Duńska marka MODU to kolejna marka dla dzieci, ktora zagościła w portofolio naszego sklepu Scandinavian Baby. Klocki MODU są doskonałym narzędziem do ćwiczeń i terapii integracji sensorycznej oraz rozwiają zdolności motoryczne dzieci.

W zabawie klockami MODU ogranicza nas tylko wyobraźnia! Są doskonałe dla maluszków oraz dla starszych dzieci, które z układaniem klocków poradzą już sobie samodzielnie.


MODU

Z klocków MODU rodzice dla swoich maluszków w wieku od pół roku mogą zbudować bujak, na którym dzieci będą odpoczywać lub jeździk-pchacz, który będzie idealny przy nauce chodzenia.

Starsze dzieci mogą samodzielnie lub z pomocą rodziców, starszego rodzeństwa, kolegów zbudować roler, samolot, lamę, stolik, krzesełko, fotel, autko lub cokolwiek innego co podpowie im wyobraźnia!

MODU klocki dostępne są w zestawach Dreamer kit 12in1, Explorer kit 8in1, Curiosity kit 4in1 oraz jako dodatkowe elementy do kupienia oddzielnie.

W zależności od tego jaki zestaw wybierzemy będziemy mogli stworzyć róźne konstrukcje. Podstawowy zestaw - Curiosity kit 4in1 - pozwala na stworzenie czterech fantastycznych konstrukcji -deska balansująca, bujak, jeździk, roller i nie tylko bo pamiętajmy, że w zabawie z klockami MODU ogranicza nas tylko wyobraźnia.


MODU

Klocki MODU dla dzieci wykonane są ze specjalnej trwałej i przyjemnej w dotyku pianki EVA i ABS o jakości spożywczej, która nie uszkodzi ścian ani podłogi w domu, kółeczka od klocków MODU są bezpieczne nawet dla drewnianej podłogi.

O plamy, kurz na klockach lub inne zabrudzenia rodzice nie muszą się martwić. MODU to klocki, które można myć w zmywarce lub ręcznie z użyciem mydła i szczoteczki.


pixel