Babymoose Opinie z ekomi-pl.com
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Herobility. Wycofanie produktu Sztućce oraz Łyżeczka do karmienia

2020-10-02
Herobility. Wycofanie produktu Sztućce oraz Łyżeczka do karmienia

Firma Herobility otrzymała nieliczne reklamacje dotyczące łyżeczki do karmienia HeroEcoBaby (będącej również częścią zestawu obiadowego HeroEcoFeeding) oraz sztućców HeroEcoBaby, które popękały na drobne części. Ponieważ w takiej sytuacji istnieje ryzyko zadławienia, producent zdecydował się wycofać z rynku wymienione wyżej produkty.

W trosce o bezpieczeństwo dzieci Herobility zaleca wszystkim Klientom zwrot łyżeczek i sztućców oraz gwarantuje, że otrzymacie Państwo rekompensatę od producenta.

Aby zwrócić produkt i otrzymać rekompensatę prosimy o wypełnienie formularza na stronie producenta: https://herobility.com/pl/en/cutlery/

Jeśli masz pytania lub problemy związane z formularzem lub innymi produktami firmy Herobility, skontaktuj się z dystrybutorem w Polsce: 22 7506302, serwis@scandinavianbaby.pl lub bezpośrednio z serwisem konsumenckim producenta: shop@herobility.com.

Wycofanie dotyczy wymienionych poniżej produktów Herobility:

Herobility. Wycofanie produktu Sztućce HeroEcoBaby oraz Łyżeczka do karmienia HeroEcoBaby

Herobility dba o najwyższą jakość swoich produktów. Chcemy mieć pewność, że rodzice mogą być spokojni, wiedząc, że wybrali dla dziecka to, co najlepsze.

pixel