Babymoose Opinie z ekomi-pl.com
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Formy płatności i prowizje

 

 

 

Akceptujemy następujące formy płatności:

 

 

Zwykły przelew bankowy

 

Zapłaty dokonujesz przed rozpoczęciem realizacji zamówienia, na konto bankowe, którego dane otrzymasz od nas po złożeniu zamówienia. Towar zostanie wysłany do Ciebie po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie (zazwyczaj następnego dnia roboczego po dokonaniu przelewu). Przy płatności zwykłym przelewem NIE DOLICZAMY DODATKOWYCH OPŁATZamówienia wysyłamy w dni robocze do godz. 16.00.

 

 

Płatność za pobraniem

 

Zapłaty dokonujesz u kuriera, który dostarczy Ci przesyłkę pod wskazany przez Ciebie adres. Wymagane jest posiadanie odpowiedniej kwoty w gotówce - bez zapłaty kurier nie wyda Ci zamówionej przesyłki. Przy płatności za pobraniem NIE DOLICZAMY DODATKOWYCH OPŁAT. Zamówienia złożone w dni robocze do godz. 16.00 z opcją płatności za pobraniem wyślemy tego samego dnia.

 

Szybkie płatności Przelewy24 obsługiwane przez PayPro Spółka Akcyjna 

 

Zapłaty dokonujesz przed rozpoczęciem realizacji zamówienia za pośrednictwem systemu szybkich płatności obsługiwanych przez Przelewy24. Towar zostanie wysłany do Ciebie po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie (wpłaty księgowane są zazwyczaj w ciągu kilku minut po dokonaniu przelewu). Zamówienia wysyłamy w dni robocze do godz. 16.00.

 

 

Szybkie płatności PayByNet obsługiwane przez Krajową Izbę Rozliczeniową S.A.

 

Zapłaty dokonujesz przed rozpoczęciem realizacji zamówienia za pośrednictwem systemu szybkich płatności obsługiwanych przez PayByNet. Towar zostanie wysłany do Ciebie po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie (wpłaty księgowane są zazwyczaj w ciągu kilku minut po dokonaniu przelewu). Zamówienia wysyłamy w dni robocze do godz. 16.00.

 

 

Szybkie płatności obsługiwane przez system IAI S.A.

 

Zapłaty dokonujesz przed rozpoczęciem realizacji zamówienia za pośrednictwem systemu szybkich płatności obsługiwanych przez IAI S.A. Towar zostanie wysłany do Ciebie po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie (wpłaty księgowane są zazwyczaj w ciągu kilku minut po dokonaniu przelewu). Zamówienia wysyłamy w dni robocze do godz. 16.00.

 

 

Szybkie płatności obsługiwane przez system PayPal

 

Zapłaty dokonujesz przed rozpoczęciem realizacji zamówienia, za pomocą serwisu PayPal. Serwis PayPal umożliwia dokonanie płatności za pomocą osobistego konta w tym serwisie. Towar zostanie wysłany do Ciebie po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie (wpłaty księgowane są zazwyczaj w ciągu kilku minut po dokonaniu płatności). Zamówienia wysyłamy w dni robocze do godz. 16.00.

pixel