Babymoose Opinie z ekomi-pl.com

BabyDan Krzesełko Danchair

Przeczytaj artykuł dr Emilii Jarosz
(Instut Wzornictwa Przemysłowego):
Szkoła siedzenia, Dziecko Zakupy i My, grudzień 2006 prezentujący wykorzystanie zasad ergonomii w projektowaniu zdrowych mebli dla dzieci.


Krzesełko polecane na prezent gwiazdkowy przez miesięcznik "DZIECKO" (numer grudzień 2006).
Czytaj TUTAJ.


Krzesełko wyróżnione przez miesięcznik
"TWÓJ STYL"
(numer sierpień 2006).
Czytaj TUTAJ.


Najlepsze krzesełko do karmienia według miesięcznika "MAM DZIECKO" (numer 06/2006). Czytaj TUTAJ.Krzesełko DanChair - rodzinne życie wokół stołu!


DanChair to krzesełko, które rośnie razem z dzieckiem. Dzięki regulowanej wysokości siedziska oraz podnóżka krzesełko jest przeznaczone dla dzieci od 6 miesiąca aż do 10-12 lat! Wyjątkowo stabilna konstrukcja i nowoczesne, skandynawskie wzornictwo zapewniają bezpieczeństwo użytkowania w każdym wieku.


Dzieci uwielbiają brać aktywny udział w życiu rodziny. Wspólne spotkania przy stole to niezwykle ważny element społecznego rozwoju dziecka. To właśnie dlatego krzesełko DanChair nie ma własnej tacy. Od kiedy tylko dziecko zaczyna samodzielnie siedzieć może wspólnie z rodzicami i rodzeństwem brać udział we wspólnych posiłkach i cieszyć się rodzinną atmosferą tych chwil.


Dzieci mogą zacząć korzystać z krzesełka DanChair od kiedy tylko siedzą samodzielnie. Zazwyczaj dzieje się to około 6-9 miesiąca życia. Aby dziecko mogło zachować zdrową pozycję przy stole krzesełko DanChair ma regulowaną wysokość siedziska i podnóżka. Siedzisko ustawione na właściwym poziomie gwarantuje, że blat stołu znajdzie się na wysokości odpowiedniej dla wzrostu dziecka. Stopy dziecka mają podparcie, którego wysokość jest regulowana w miarę rozwoju dziecka. Krzesełko ma również wygodne, specjalnie wyprofilowane oparcie dla pleców.


Krzesełko DanChair zajmuje bardzo mało miejsca ponieważ daje się wsunąć pod stół jak normalne krzesło. W komplecie znajduje się barierka ochronna oraz pasy zabezpieczające małe dziecko przed upadkiem (demontowane w późniejszym okresie).
Miękkie poduszki dodatkowo zwiększają komfort dziecka. DanChair wykonane jest z bardzo odpornego na uszkodzenia drewna kauczukowego (kolor jak drewna bukowego). Dzięki nowoczesnemu wzornictwu jest bardzo łatwe do czyszczenia.


Krzesełko DanChair jest zwycięzcą testów konsumenckich i zdobywcą szeregu prestiżowych nagród na całym świecie.


Kliknij aby powiększyćSzczegółowe informacje:


 • Zajmuje bardzo mało miejsca ponieważ daje się wsunąć pod stół jak normalne krzesło.
 • Zaprojektowane ze szczególnym naciskiem na zapewnienie dziecku zdrowej pozycji podczas karmienia.
 • Stopy dziecka mają podparcie, którego wysokość jest regulowana w miarę rozwoju dziecka.
 • Wygodne, wyprofilowane oparcie dla pleców.
 • Od kiedy tylko dziecko zaczyna siedzieć może razem z całą rodziną jeść i spędzać czas przy stole.
 • W komplecie barierka ochronna oraz pasy zabezpieczające małe dziecko przed upadkiem (demontowane w późniejszym okresie).
 • Możliwość dokupienia miękkich poduszek dodatkowo zwiększających komfort dziecka.
 • Niezwykle stabilne.
 • Wykonane z bardzo odpornego na uszkodzenia drewna kauczukowego (kolor jak drewna bukowego).
 • Bardzo łatwe do czyszczenia.
 • Nowoczesne skandynawskie wzornictwo.
 • Zdobywca wielu nagród na całym świecie.


Najlepsze krzesełko dla dzieci według testów konsumenckich w Wielkiej Brytanii!


pixel