Babymoose Opinie z ekomi-pl.com

Przewijak LEANDER MATTY™

( ilość produktów: 12 )

 

DLACZEGO WARTO KUPIĆ PRZEWIJAK DLA NIEMOWLĄT

 

Przewijak dla niemowląt to niezbędny element wyprawki. Dodatkowa przestrzeń, którą tworzy, jest ogromnie ważna podczas pielęgnacji dziecka i pozwala aby wszystkie niezbędne akcesoria były zawsze w zasięgu ręki. Dobrze dobrany przewijak, w prosty sposób sprawi że codzienne obowiązki mamy i taty, staną się odrobinę lżejsze.

Oferta przewijaków jest ogromna. Pośród przewijaków wolnostojących, nakładek na komodę, składanych przewijaków dostępnych na rynku, wybraliśmy takie, które pomogą stworzyć bezpieczne miejsce do codziennej pielęgnacji. Pozwolą wygodnie położyć dziecko i zająć się zmianą pieluszek, lub ubranek.

Dbamy, aby oferowane przez nas przewijaki były wykonane z materiałów najwyższej jakości i gwarantowały pełne bezpieczeństwo użytkowania już od pierwszych chwil życia. Są dostępne w wielu wzorach i kolorach, co daje możliwość wyboru oraz pozwala idealnie dopasować je do potrzeb maluchów i opiekunów.

 

PRZEWIJAK NA KOMODĘ, WOLNOSTOJĄCY - WYBIERZ NAJLEPSZY SPOŚRÓD PRZEWIJAKÓW LEANDER

 

Prewijak na komodę Leander Classic?

Na mniejszym metrażu, doskonale sprawdzi się przewijak na komodę Leander Classic?. W stylowy i szybki sposób zamieni komodę w bezpieczne i przyjazne miejsce pielęgnacji i przebierania.

Przewijak mocuje się na komodzie bez konieczności korzystania z dodatkowych narzędzi i bez potrzeby wiercenia jakichkolwiek otworów. Krawędzie boczne o odpowiedniej wysokości zapewnią niemowlęciu bezpieczeństwo podczas zabiegów pielęgnacyjnych, a duża przestrzeń do przewijania i trzy pojemne szuflady komody sprawią, że będziesz mieć mnóstwo miejsca na pieluszki, przybory dla dzieci i ubranka.

 

Przenośny przewijak Leander Matty?

Lekki, przenośny przewijak Leander Matty? jest nowatorskim rozwiązaniem w swojej grupie. Wyprodukowany został z najdelikatniejszej pianki PUR ? będącej unikalnym materiałem, w kontakcie niezwykle podobnym do ludzkiej skóry. Szybko osiąga temperaturę pokojową i jest zawsze gotowy do użytku. Jest bezpiecznym, miękkim przewijakiem dla niemowląt, łatwym w codziennej pielęgnacji. Można go dezynfekować, co dodatkowo podnosi komfort i bezpieczeństwo dla najmłodszych użytkowników. Bez problemu zastąpi przewijak wolnostojący. O dodatkową wygodę maluszka podczas przewijania, można zadbać kupując miękki, bawełniany podkład na przewijak. W odróżnieniu od przewijaków na komodę, Leander Matty? bardzo dobrze spełnia również rolę przewijaka podróżnego i doskonale sprawdzi się np. w pokoju hotelowym.


Zachęcamy Państwa do zapoznania się z pełną ofertą przewijaków dostępnych u nas. Zapraszamy też do kontaktu telefonicznego i mailowego. Podczas rozmowy, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące naszego asortymentu i doradzimy jak dobrać odpowiedni przewijak.

pixel