Babymoose Opinie z ekomi-pl.com

Zabawki dla dzieci i niemowląt

( ilość produktów: 590 )

Dzieci uwielbiają się bawić! Już od najmłodszych lat sięgają po kolorowe gryzaki, klocki, przytulanki, maskotki, zabawkowe instrumenty muzyczne czy lalki. Mają ich dużo i coraz to nowsza zabawka sprawia im ogromną radość!

Najmłodsi, którzy już nieco wyrośli z gryzaków i zaczęli podziwiać świat z innej perspektywy niż ta leżąca ucieszą się z niezwykłej zabawki. Stolik interaktywny to wspaniały pomysł na naukę i zabawę oraz odkrywanie świata poprzez dotyk. Taki interaktywny stolik może być wyposażony w siedzisko, dzięki, którym maluch może usiąść w środku stolika. Wszystkie zabawki, który znajdują się na stoliku są na wyciągnięcie ręki. Maluszek może naciskać, dotykać, słuchać muzyki, bawić się zabawkami dołączonymi do stolika. Niezła zabawa gwarantowana.

Starsze dzieci ucieszą się z przytulanek maskotek Elodie Details. Słonik, żyrafa, piesek lub kotek mogą stać się ulubionym kompanami codziennych zabaw oraz pomóc w szybkim zasypianiu w łóżeczku. Kolorowe gry i puzzle umilą czas, kiedy pada deszcz a zabawkowe instrumenty muzyczne pozwolą odkrywać nowe dźwięki i melodie!

pixel