Babymoose Opinie z ekomi-pl.com

Puzzle, Układanki, Klocki i Łamigłówki

( ilość produktów: 199 )

Nauka poprzez zabawę ? to jest to! Zabawki edukacyjne w sposób wszechstronny wspomagają prawidłowy rozwój dziecka ? zarówno ruchowy jak  i umysłowy. Podczas beztroskiej zabawy angażowane są niemal wszystkie zmysły - wzroku, słuchu, dotyku. Dziecko poznaje alfabet i liczby, rozpoznaje kolory, kształty, nazwy zwierząt i roślin, ćwiczy pamięć, koncentrację i równowagę, poprawia swoje zdolności manualne. Powoli odkrywa też swoje talenty, zdolności i zainteresowania.

W sklepie Scandinavian Baby znajdziemy szeroki wybór zabawek dedykowanych dzieciom w różnych kategoriach wiekowych. Wózek-chodzik z klockami pomoże stawiać pierwsze kroki rocznemu maluchowi. Oprócz tego zawiera drewniane klocki z literkami i cyferkami oraz liczydło ? przyda się więc także starszemu dziecku.

Drewniane układanki dla dzieci - klocki układanka to proste zabawki edukacyjne, które posłużą maluchom w wieku od 18 miesięcy. Dopasowując do siebie poszczególne elementy, dziecko poznaje kształty, a także uczy się logicznego myślenia, spostrzegawczości i cierpliwości. Popularną i bardzo wszechstronną zabawką są klocki dla dzieci. W zależności od ich złożoności pokochają je zarówno 2-letnie maluchy jak i znacznie starsze dzieci. Mają podobną funkcję edukacyjną jak układanki dla dzieci, dodatkowo jednak pobudzają wyobraźnię i kreatywność malucha. Z kolei starszakom dedykowane są m.in. magnetyczne puzzle dla dzieci, przedstawiające np. mapę świata oraz puzzle obserwacyjne ? to zabawki, które łączą w sobie funkcję łamigłówki oraz edukatora, a zarazem poprawiają sprawność manualną.

pixel