Babymoose Opinie z ekomi-pl.com

Wełna Merynosów - właściwości i zalety

Wełniane czapki dla dzieci Elodie Details

 

Wełna merynosów - właściwości i zalety

 

Jeśli śledzisz poczynania Elodie Details, wiesz, że firma ta kocha nakrycia głowy. Jej właścicielka przez lata zaprojektowała wiele różnych czapek i kapeluszy słonecznych. Do niedawna jednak nie używała do ich produkcji wełny. Ze względu na srogie zimy skandynawskiego klimatu wybór padł na luksusową wełnę merynosów (z dodatkową gwarancją, że pochodzi ona od owiec swobodnie wypasanych).

 

Wełniane czapki dla dzieci Elodie Details               Wełniane czapki dla dzieci Elodie Details                 Wełniane czapki dla dzieci Elodie Details


Delikatne włókna wełny merynosów izolują i zatrzymują ciepło ciała jak żaden inny materiał. Wełna ta doskonale nadaje się właśnie na czapkę, ponieważ – co mama niewątpliwie musiała Ci mówić – przez głowę tracimy najwięcej ciepła. W zimnym klimacie nic nie sprawdzi się lepiej.

Niewątpliwą zaletą wełny merynosów jest zdolność do pochłaniania wilgoci. Dzięki zjawisku kapilarnemu wełna odciąga wilgoć od skóry, a na powierzchni włókien woda może odparować. To bardzo ważne, ponieważ sucha odzież jest warunkiem utrzymania komfortu termicznego.

 

 

Czapki i rękawiczki Elodie Details

 

Wełna merynosów ma też właściwości antybakteryjne, dzięki czemu będziesz czuć się świeżo i czysto przez długi czas. Oczywiste jest zatem, że to idealny materiał na czapkę.


Niektórzy mogą twierdzić, że dzieci nie lubią wełnianych ubrań, ponieważ są drapiące. Przy obecnej technice produkcji nie stanowi to już problemu. Dla pewności jednak czapki Elodie Details mają podszewkę z mięciutkiej bawełny.

Logo Elodie Details’ na wełnianych czapkach jest wykonane z materiału odblaskowego. Ten istotny dla bezpieczeństwa detal z pewnością docenisz w czasie jesiennej szarugi i długich zimowych wieczorów.

Na początek Elodie Details wyprodukowało czapki w trzech jasnych kolorach, które idealnie pasują do wzorów i kolorystyki jesiennej kolekcji 2017 – „Escape the Ordinary”.

 

 

Czapki i rękawiczki dla dzieci Elodie Details Czapki i rękawiczki dla dzieci Elodie Details Czapki i rękawiczki dla dzieci Elodie Details


Czy wiesz, że obwód głowy trzylatka i przeciętnego dorosłego są na ogół takie same? Nie wahaj się więc i wybierz coś także dla siebie. Mama, tata i dziecko w jednakowych czapkach – to zawsze robi wrażenie!

Trzymaj się ciepło!

 

Elodie Details akcesoria dla dzieci

 
 

pixel