Babymoose Opinie z ekomi-pl.com

"Welcome To The World" Elodie Details - nowa kolekcja już dostępna!

2022-03-03
"Welcome To The World" Elodie Details - nowa kolekcja już dostępna!

"Welcome To The World" Elodie Details to kolekcja dedykowana przyszłym rodzicom oraz tym, którzy właśnie rozpoczynają przygodę z macierzyństwem. W kolekcji dostępne są produkty, które sprawią, że pierwsze miesiące rodzicielstwa będę jeszcze piękniejsze!

Elodie w nowej kolekcji "Welcome To The World" wprowadza nowe produkty dla najmłodszych takie jak Elodie - Baby Nest - gniazdko niemowlęce , które tworzy przytulną, miękką i wygodną przestrzeń dla maluszka. Idealne w domu i podróży. Wygodne uchwyty po obu stronach gniazdka pozwalają na komfortowe dla maluszka i rodziców przenoszenie go z miejsca na miejsce.

Nowością są również szklane butelki do karmienia dziecka - wykonane z odpornego na temperaturę szkła borokrzemowego ze smoczkiem o wolnym przepływie. Szklana butelka do karmienia Elodie to idealny wybór jako pierwsza butelka Twojego dziecka.

Gryzaki uspokajające z drewna - przydadzą się dla ząbkujących maluszków. Słodkie małe uszy w gryzaku wykonane są z cienkiej bawełnianej tkaniny muślinowej, która jest miękka, przytulna.

Kolekcja "Welcome To The World" Elodie Details z kolekcji wiosna/lato 2022 zaprojektowana w ponadczasowych, stonowanych i spokojnych kolorach - już dostępna w naszym sklepie!

ELODIE DETAILS WELCOME TO THE WORLD

Polecane

pixel