Babymoose Opinie z ekomi-pl.com

Śpiworek czy kombinezon? Co wybrać?

2018-10-05
Śpiworek czy kombinezon? Co wybrać?

Śpiworek czy kombinezon?

Co będzie najlepsze dla Ciebie i Twojego dziecka?

Niezależnie od tego, czy jesteś fanem zimy, czy nie, w którymś momencie będziesz musiał wyjść z domu. Może jedynie po to, by rozprostować nieco nogi, czy uzupełnić zapas pieluch. Albo po to, by z dumą pokazać swój mały cud. Odrobina świeżego powietrza ma dobroczynny wpływ na zdrowie Twojego dziecka. Szwedzi, wciąż przekonują się, że zimne powietrze sprzyja także smacznej drzemce. Dlatego praktyczne zimowe akcesoria dla dziecka mogą okazać się niezbędne. I nie zaszkodzi, jeśli przy okazji będą stylowe.

Przez lata Elodie Details nauczyło się całkiem sporo o takich produktach. Firma stworzyła i udoskonaliła nie jeden, ale dwa rodzaje śpiworka do wózka oraz kombinezonu dla dzieci.
Oto kilka informacji, którymi chcielibyśmy się podzielić.

Zacznijmy od kilku faktów związanych z używaniem śpiworka:

 1. Dzieci na ogół nie lubią być ubierane w zimową odzież z rękawami i nogawkami, ponieważ ogranicza ona ruch. Zakładanie kombinezonu jest trudną przeprawą dla Ciebie i dziecka, ale wcale nie jest konieczne.
 2. Śpiworek powinien mieć taki rozmiar, by możliwe było używanie go od momentu narodzin dziecka do czasu ukończenia trzech lat. A ponieważ maluchy rosną bardzo szybko, odpowiednio duży śpiworek wysokiej jakości będzie korzystnym rozwiązaniem także dla Twojego portfela.
 3. Kontrola temperatury jest ważna. Bez problemu zapobiegniesz przegrzaniu dziecka, odpinając suwak po obu stronach śpiworka. A gdy krótka wizyta się przeciąga, możesz łatwo zdjąć jego wierzchnią część.Kilka zalet korzystania z kombinezonu:

 1. Kombinezon to doskonałe rozwiązanie na pierwsze miesiące życia Twojego dziecka. Cienki, ale ciepły materiał świetnie się sprawdza, kiedy masz do pokonania krótki dystans na zewnątrz.
 2. Niezależnie od tego, czy jesteś w sklepie, czy na wakacjach, ten praktyczny kombinezon zapewnia łatwy dostęp do pieluszki i umożliwia jej zmianę w dowolnym miejscu. Dzięki dwóm suwakom możesz całkowicie odkryć dziecko.
 3. Ruchliwe nóżki.
  Używając suwaków na dole, możesz zapewnić maluchowi swobodę ruchu. Dzieci lubią ruszać nóżkami, kiedy tylko mogą.

Nadal nie wiesz, co wybrać?

Oto kilka rzeczy, które możesz wziąć pod uwagę, dokonując wyboru między śpiworkiem i kombinezonem.

 1. Cena.
  Wyższa cena często oznacza lepsze materiały, co ma naprawdę ogromne znaczenie w przypadku zimowej odzieży i dodatków. Wprawdzie możesz korzystać z tańszego śpiworka lub kombinezonu, jednak zawsze powinieneś dbać o wysoką jakość zimowych akcesoriów zarówno dla dzieci, jak i dla siebie.
 2. Uniwersalność i dopasowanie do różnych modeli wózków.
  Ponieważ na rynku dostępna jest szeroka gama wózków i fotelików samochodowych, należy wybierać akcesoria pasujące do różnych modeli. Może będziesz chciał lub musiał wymienić wózek? Upewnij się, że Twój śpiworek nadal będzie mógł Ci służyć.

Wiek dziecka lub miesiąc urodzenia to jeden z najważniejszych czynników, jakie trzeba wziąć pod uwagę.
Powinieneś mieć pewność, że rozmiar, jakiego będziesz potrzebować dla dziecka zimą, jest dostępny.

Wybierając śpiworek Elodie Details, nie musisz się tym martwić, ponieważ doskonale nadaje się zarówno dla noworodków, jak i dla małych dzieci. Wysoka jakość gwarantuje, że będzie Ci długo służyć (i mimo upływu czasu oraz używania niewiele straci na wartości).

pixel