Babymoose Opinie z ekomi-pl.com

Przygotuj się na słońce!

2018-05-08
Przygotuj się na słońce!

Wszyscy potrzebujemy odrobiny słońca. Ale dla naszych najmłodszych to naprawdę powinna być tylko odrobina. Ochrona delikatnej skóry malucha przed promieniowaniem jest bardzo ważna. Oto kilka praktycznych rad, które mogą Ci pomóc.

  • W samochodzie na szybach zamontuj przeciwsłoneczne rolety (osłony), które chronią przed słońcem.
  • Na spacer wybierz się w godzinach porannych (przed dziesiątą) albo popołudniu (po szesnastej). Korzystaj z wózka z daszkiem przeciwsłonecznym.
  • Ubierz dziecko w lekką, przewiewną odzież zakrywającą ręce i nogi.
  • Wybierz kapelusz z szerokim rondem lub czapkę, która będzie chronić buzię, szyję i uszy dziecka. Maluch nie będzie protestować przeciw nakryciu głowy, jeśli przyzwyczai się do niego w pierwszych miesiącach życia.

Być może wydaje Ci się, że skorzystanie z tych rad i zachowanie stylowego wyglądu będzie trudne. Jednak Elodie Details dba zarówno o bezpieczeństwo dziecka, jak i o Twój komfort. W naszej ofercie znajdziesz bogaty asortyment pomysłowych i pięknych produktów.

Kapelusze przeciwsłoneczne

Kapelusze przeciwsłoneczne Elodie Details pojawiły się w sprzedaży na wiosnę i odniosły natychmiastowy sukces. Prawdopodobnie dlatego, że do ich wykonania użyto tkanin z filtrem SPF 30 i certyfikatem OEKO-TEX, a ich krój jest uniwersalny. Kapeluszowi możesz nadać jeden z czterech różnych fasonów, by dopasować go do wybranego przez siebie stylu.

Parasolki do wózków

Elodie Details ma w ofercie także parasolki (do spacerówek), które chronią dziecko przed promieniowaniem słonecznym. Parasolki Elodie Details wykonane są z tkanin pasujących do obić wózków Stockholm Stroller. Dzięki pomysłowemu uchwytowi mogą być zamontowane do dowolnego wózka. Natomiast podwójny przegub umożliwia ustawienie parasolki w każdej pozycji, niezależnie od tego, gdzie została zamontowana. Koniec z ciągłą zmianą miejsca montażu! A poza tym parasolki Elodie Details są po prostu piękne.

Spacerówki

A skoro mowa o wózkach spacerowych Stockholm Stroller, warto pamiętać, że mają dodatkowo rozkładany daszek (Papparazzi Canopy), dzięki któremu osłona przed słońcem jest skuteczniejsza niż w innych wózkach. Do jego wykonania użyto tkaniny z filtrem SPF 30.

Słoneczne pozdrowienia!

Polecane

pixel