Babymoose Opinie z ekomi-pl.com
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Poznaj Påhoj - niezwykły fotelik rowerowy i wózek spacerowy 2w1!

2022-08-01
Poznaj Påhoj - niezwykły fotelik rowerowy i wózek spacerowy 2w1!

Påhoj to niezwykły fotelik rowerowy, który w parę chwil zamienia się w wygodny wózek spacerowy dla Twojego dziecka. To dwa produkty w jednym!

Jazda na rowerze i wspólne wycieczki rowerowe to latem uwielbiana przez wielu rodziców forma spędzania wolnego czasu razem z rodziną. Zaprojektowany przez Lycke von Schantz - projektantkę ze Szwecji, Påhoj to niezwykle przydatny, innowacyjny produkt dla rodziców na całym świecie.

Z Påhoj zyskujesz jeden produkt dla dziecka zamiast dwóch. Fotelik rowerowy w bardzo prosty i szybki sposób można przymocować do roweru, a po zakończonej wycieczce użyć jako wózek spacerowy dla dziecka i ruszyć na zakupy, do parku czy na spacer. Wszystko prosto, szybko i wygodnie dla rodzica i dziecka!

PAHOJ FOTELIK ROWEROWY WÓZEK SPACEROWY 2W1

Påhoj dedykowany jest dla dzieci w wieku od 9 miesięcy do 4 lat lub o maksymalnej wadze 22 kg lub maksymalnym wzroście 110 cm, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej.

W zestawie z fotelikiem otrzymujemy adapter do zamocowania sprzętu na ramie roweru. Adapter pasuje do rowerów z ramami z okrągłych rur o średnicy od 28 do 40 mm. Ze względu na wytrzymałość, adapter nie powinien być montowany na ramach wykonanych z lekkich materiałów, takich jak włókno węglowe.

Skandynawska projektanta zaprojektowała innowacyjny produkt, który podbija serca rodziców na całym świecie. Do Påhoj można dokupić również daszek przeciwsłoneczny, który ochroni dziecko przed słońcem w letnie dni oraz deszczem, który nas niespodziewanie złapie oraz osłonę przeciwdeszczową przed deszczem i brudem podczas jazdy bez dziecka. Można również skorzystać z osłony jako okrycie przechowywanego fotelika.

Niezwykły fotelik rowerowy/wózek spacerowy 2w1 Påhoj kup w SCANDINAVIAN BABY!

Polecane

PåHoj - fotelik rowerowy/wózek spacerowy 2w1

PåHoj - fotelik rowerowy/wózek spacerowy 2w1

Sugerowana cena detaliczna: 1 599,00 zł brutto1 199,00 zł bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 1 199,00 zł
PåHoj - dodatkowy adapter rowerowy

PåHoj - dodatkowy adapter rowerowy

Sugerowana cena detaliczna: 299,00 zł brutto224,00 zł bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 224,00 zł
PåHoj - daszek przeciwsłoneczny

PåHoj - daszek przeciwsłoneczny

Sugerowana cena detaliczna: 229,00 zł brutto172,00 zł bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 172,00 zł
PåHoj - osłona przeciwdeszczowa

PåHoj - osłona przeciwdeszczowa

Sugerowana cena detaliczna: 139,00 zł brutto104,00 zł bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 104,00 zł
pixel