Babymoose Opinie z ekomi-pl.com

Poznaj BABYBJORN Harmony - nowe nosidełko dla dzieci od urodzenia do 3 roku życia

2021-06-07
Poznaj BABYBJORN Harmony - nowe nosidełko dla dzieci od urodzenia do 3 roku życia

Nowy produkt marki BABYBJORN - nosidełko Harmony już dostępne w Scandinavian Baby!

Harmony to nosidełko, które ma wzmacniać bliskość i ułatwiać wykonywanie codziennych czynności w towarzystwie małego dziecka. Dzięki stylowemu i ponadczasowemu wyglądowi nosidełko Harmony wpisuje się w subtelną, skandynawską estetykę BABYBJORN.

Miękka, stabilna siateczka w nosidełku otula dziecko. Detale znajdujące się najbliżej główki i twarzy dziecka są wykonane z miękkiej dzianiny. Szeroka powierzchnia siedziska pozwala dziecku siedzieć z szeroko rozstawionymi nogami i pośladkami w naturalnej, głębokiej pozycji. Regulowany zagłówek zapewnia dobre podparcie głowy i szyi.

Nosidełko zostało wyposażone w pas biodrowy, wyściełane podparcie pleców i wyściełane pasy naramienne, aby zapewnić noszącemu maksymalny komfort. Ustawienia nosidełka można łatwo dostosować zarówno do rosnącego dziecka, jak i noszącego. Harmony jest przeznaczone do noszenia noworodków (3,2 kg) i dzieci do około 3 lat (15 kg; 18 kg w USA). Dziecko można nosić przodem do siebie, przodem do świata lub na plecach.


BABYBJORN Harmony

Cechy i zalety nosidełka BABYBJORN Harmony:

  • Najwyższa jakość i wygoda dla dzieci od narodzin do 3. roku życia
  • Ergonomiczna konstrukcja z odciążającym pasem biodrowym i podparciem pleców
  • Elastyczne podparcie głowy, które można łatwo dopasować do dziecka
  • Bardzo miękka, funkcjonalna siateczka 3D firmy BABYBJORN otulająca dziecko to zaawansowany technologicznie materiał, niezwykle miękki, a zarazem wytrzymały.
  • Możliwość noszenia dziecka przodem do siebie, przodem do świata lub na plecach
  • Nosidełko przyjazne dla bioder malucha - Międzynarodowy Instytut Dysplazji Stawów Biodrowych dokonał oceny nosidełka Harmony i uznał je za „przyjazne dla bioder”. Oznacza to, że nosidełko zapewnia prawidłowe podparcie bioder dziecka, co ma kluczowe znaczenie w pierwszych miesiącach życia.
  • Regulowane ustawienia dla noszącego - w instrukcji obsługi pokazano, jak wyregulować nosidełko tak, aby było dopasowane do Ciebie i Twoich bliskich przyjaciół lub krewnych, którzy również chcą nosić dziecko.


Polecane

pixel