Babymoose Opinie z ekomi-pl.com

Odkryj nowy kolor produktów BABYBJORN

2022-07-27
Odkryj nowy kolor produktów BABYBJORN

Do gamy kolorów produktów BABYBJORN dołączył klasyczny i elegancki kolor czarny. W nowym kolorze dostępny jest leżaczek dla dzieci, zabawka do leżaczka oraz nocnik Smart i Fotelik oraz podest.

Kultowy leżaczek BABYBJORN od teraz dostępny jest w czarnym siateczkowym materiale Bliss Mesh, w zestawie z nową zabawką do leżaczka w odcieniach bieli i czerni lub oddzielnie, nie w zestawie. Leżaczek Bliss Mesh Czarny oraz zabawka Googly Eyes Black and White to piękny i klasyczny zestaw dla dzieci od urodzenia do 2 roku życia.

BABYBJORN PRODUKTY W KOLORZE CZARNYM™

W kolekcji łazienkowej BABYBJORN również pojawiły się nowe produkty w kolorze czarnym. Podest ułatwi maluchom korzystanie z toalety, samodzielne mycie rąk czy zębów. Z podestem dziecko łatwiej sięgnie do kranu, mydła czy ręczniczka.

Nocnik Fotelik w kolorze czarnym jest stabilny i komfortowy. Dzięki wysokiemu oparciu maluch siedzi wygodnie, podłokietniki po bokach nocnika ułatwiają dziecku wstawanie. Szeroka gumowa listwa antypoślizgowa utrzymuje nocnik na miejscu.

Drugi nocnik z oferty BABYBJORN - nocnik Smart wyróżnia się kompaktowym rozmiarem - zajmuje mało miejsca w łazience, jest wygodny i stabilny, a szeroka gumowa listwa antypoślizgowa pod spodem nocnika utrzymuje nocnik na miejscu.

Polecane

pixel