Babymoose Opinie z ekomi-pl.com

OSTRZEŻENIE DOTYCZĄCE BEZPIECZEŃSTWA: Kid’s Concept Wóz strażacki AIDEN

2023-08-23
OSTRZEŻENIE DOTYCZĄCE BEZPIECZEŃSTWA: Kid’s Concept Wóz strażacki AIDEN

Niniejsze powiadomienie dotyczy zabawki: Kid’s Concept Wóz strażacki AIDEN.

Niniejsze powiadomienie dotyczy zabawki: Kid’s Concept Wóz strażacki AIDEN.

Numer produktu: 1000516. Kod EAN: 7340028730590. Numer identyfikacyjny ID: 10672.

To powiadomienie dotyczy tylko produktów o numerze identyfikacyjnym 10672. Jeśli Twój Wóz strażacki ma inny numer identyfikacyjny, nie jest wymagane żadne działanie.

Wozy strażackie o numerze identyfikacyjnym 10672, których dotyczy problem, były dostępne w sprzedaży od sierpnia 2022 r. do lipca 2023 r. Jeśli wóz strażacki AIDEN został kupiony w tym okresie, zachęcamy do przeczytania poniższych informacji z Kid’s Concept.

Jako środek zapobiegawczy, Kid's Concept wysyła pilny apel do wszystkich klientów, którzy posiadają wóz strażacki AIDEN oznaczony numerem identyfikacyjnym produktu ID 10672, w celu usunięcia i utylizacji górnej części węża strażackiego ze względu na ryzyko uduszenia. Numer identyfikacyjny można znaleźć zarówno na opakowaniu, jak i na produkcie.

Powiadomienie nie dotyczy wozów strażackich oznaczonych innym numerem identyfikacyjnym niż wskazany powyżej i nie trzeba podejmować żadnych działań w takich przypadkach.

Kid’s Concept przeprasza za wszelkie związane z tym niedogodności i dziękuje za zrozumienie. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod adresem hello@kidsconcept.se lub pod numerem telefonu +46 (0) 33 430 23 00.Działanie alternatywne do powyższych zaleceń:

Jeśli wolisz zwrócić produkt, możesz to zrobić i otrzymać pełny zwrot pieniędzy w sklepie, w którym go kupiłeś. Możesz również wymienić wóz strażacki i otrzymać nowy z innym numerem identyfikacyjnym bez dodatkowych kosztów. Aby wymienić lub zwrócić produkt, skontaktuj się ze sklepem, w którym kupiłeś produkt. Nie jest wymagany dowód zakupu.

Należy pamiętać, że zwroty lub wymiany dotyczą tylko produktów o numerze identyfikacyjnym ID: 10672.

pixel