Babymoose Opinie z ekomi-pl.com

O BABYBJÖRN

 

 

 

 Założyciele firmy BabyBjörn, Björn Jakobson z żoną Lillemor, 1965 r. Björn i Lillemor wciąż aktywnie uczestniczą w rodzinnym biznesie. 

 

 

 

 

Björn i Lillemor Jakobson obecnie. 

 

 

 

BABYBJÖRN® AB

 

BABYBJÖRN, to szwedzka firma rodzinna, która od 1961 roku rozwija produkcję innowacyjnych produktów dla niemowląt i dzieci. Założeniem właścicieli było tworzenie produktów bezpiecznych, innowacyjnych i najwyższej jakości, które ułatwią życie dzieciom i rodzicom.

Światową sławę BABYBJÖRN osiągnął dzięki swoim nosidełkom. Jednak firma oferuje także kilkanaście innych produktów, jak leżaczki, łóżeczka turystyczne, kołyski, krzesełka i akcesoria kuchenne. Produkty BABYBJÖRN sprzedawane są w ponad 50 krajach na całym świecie.

Najwyższa jakość, nowoczesny design oraz innowacyjne rozwiązania przyniosły firmie wiele prestiżowych nagród. 

 

 

 

Zaczęło się od leżaczka
Björn Jakobson podczas wizyty u brata w Stanach Zjednoczonych w l. 60 zachwycił się bujającym leżaczkiem, którego w Szwecji nie było. Björn zakupił taki leżaczek dla swojego siostrzeńca, którym swego czasu często się opiekował. Radość dziecka jak i funkcjonalność leżaczka sprawiła, że Björn wraz ze swoją siostrą wprowadzili podobny produkt na rynek szwedzki. 
  
    
       
Małymi kroczkami do sukcesu
Björn rozpoczął współpracę z producentem ramy do leżaczka a pokrowce szyto z kawałków tkanin, jakie posiadali. Produkcja ruszyła pełną parą, jednak sprzedaż nie była imponująca, póki pomysł nie był poparty żadnymi testami. Björn z siostrą pytali więc o zdanie pediatrów, a ich pozytywne opinie pomogły w ukazaniu się kilku artykułów prasowych na temat leżaczka. W końcu popyt przerósł najśmielsze oczekiwania, a leżaczek stał się hitem w Szwecji, kilku krajach europejskich a następnie w Japonii i Stanach Zjednoczonych.
     

 

     
Nowy wygląd
Leżaczek Balance Soft, to flagowy produkt marki BABYBJÖRN już od 50 lat. Przez ten czas miliony dzieci bujało się w nim, spało i siedziało pod okiem rodziców, którzy dzięki temu mieli chwilę czasu dla siebie. Wygląd leżaczka zmienił się, jednak jego funkcjonalność a także potrzeby dziecka i rodziców, pozostały takie same. 
   

 

 

 

pixel