Babymoose Opinie z ekomi-pl.com

Nowe kolory leżaczków i nosidełek BabyBjorn

2020-05-04
Nowe kolory leżaczków i nosidełek BabyBjorn

W swojej najnowszej kolekcji The New Neutrals tak jak przy wcześniejszych projektach priorytetem dla marki BabyBjorn jest jakość produktów i ich wykonanie - tak, aby mogły być używane przez długi czas i przez więcej niż jedno dziecko. To produkty, które są z rodzicami przez lata, służąc maluchom od dnia narodzin.

The New Neutrals to produkty w spokojnych neutralnych kolorach, odpowiednie zarówno dla chłopca jak i dziewczynki. Neutralne kolory w nowej kolekcji są podstawowymi kolorami w palecie, ale nie są nudne.

Produkty dostępne w tej kolekcji to nosidełko BABYBJORN MOVE 3D Mesh, Granatowe - idealna dla maluszków od narodzin do 15 miesiąca życia. Dla mniejszych maluszków od urodzenia do 1 roku życia odpowiednie będą nosidełka BABYBJORN MINI 3D Jersey w kolorze Szaroczarnym oraz BABYBJORN MINI 3D Mesh - Szare.

Wśród produktów w neutralnych kolorach nie mogło zabraknąć leżaczków BabyBjorn. Rodzice mogą wybrać BABYBJORN - leżaczek BLISS MESH - Szary lub BABYBJORN - leżaczek BLISS 3D Jersey w kolorze Ciemno Szarym.

Produkty z najnowszej kolekcji BabyBjorn - The New Neutrals są dostępne w dziale Leżaczki i Nosidełka.

Polecane

pixel