Babymoose Opinie z ekomi-pl.com

Nietypowa lampka nocna dla dzieci - Yumi Yay

2023-08-08
Nietypowa lampka nocna dla dzieci - Yumi Yay

Idealna lampka nocna dla dzieci i rodziców: Yumi Yay

Lampka nocna Yumi Yay to najlepsza lampka zarówno dla dzieci, jak i ich rodziców w pierwszych tygodniach po narodzinach i jeszcze długo później. Dzięki niewielkim rozmiarom i różnym trybom świecenia jest doskonałym wielofunkcyjnym akcesorium dla rodzin. Co niezwykłe, jednocześnie jest w pełni bezpieczną zabawką. Przeczytaj jak przydatna jest lampka nocna w pierwszych latach życia dziecka i dlaczego ta od Yumi Yay jest tak wyjątkowa.Więcej niż urocza lampka nocna dla całej rodziny

Lampki nocne Yumi Yay nie tylko wyglądają uroczo, ale są również bardzo praktyczne i wielofunkcyjne, dzięki czemu możesz ich używać nie tylko do rozpraszania ciemności. Zostały zatwierdzone jako zabawka. Mają idealny rozmiar dla rączek małych dzieci. Osłony wykonano z wysokiej jakości silikonu dopuszczonego do kontaktu z żywnością, są wyjątkowo miękkie i bezpieczne dla małych rączek (i buzi).Niemowlę: nocne karmienia

W ciągu pierwszych kilku miesięcy niemowlęta potrzebują nocnego karmienia. Niezależnie od tego, czy karmisz dziecko piersią czy butelką, chcesz, aby te chwile były jak najbardziej komfortowe dla Ciebie i Twojego dziecka. W środku nocy nie chciałabyś włączać ostrego górnego światła. Dużą zaletą lampek nocnych Yumi Yay jest to, że posiadają 3 różne tryby świeceniaWybierz tryb Yumi Yay o łagodnym świetle, które delikatnie rozjaśni otoczenie i pozwoli Ci bez przeszkód nakarmić malucha. Możesz wtedy w ciszy i spokoju przygotować butelkę lub sprawdzić, czy Twoje dziecko prawidłowo się przystawia. Natomiast tryby nieco mocniejszego światła sprawdzą się podczas nocnej zmiany pieluszki. Dzięki nim nie musisz włączać górnego światła i nie obudzisz drugiego rodzica.

Lampka nocna przydaje się już podczas pierwszych nocy na oddziale położniczym. Gdy Twój noworodek robi się głodny i nie chcesz ostrego górnego światła, które wybudza sąsiadkę i bobasy, możesz włączyć lampkę nocną Yumi Yay. W jej świetle możesz bez trudu sprawdzić, czy dziecko dobrze się przyssało.

Później, kiedy jesteście już w domu, lampka nocna może być zawsze w łóżeczku. Dzięki temu możecie mieć malca na oku przez całą noc, gdy zacznie płakać lub gdy trzeba zmienić pieluchę. Świadomość, że w każdej chwili możemy sprawdzić, jak się miewa, kiedy jest trochę niespokojne (albo wręcz przeciwnie - tak cichutkie, że obawiasz się czy w ogóle oddycha), jest bardzo uspokajająca. Lampkę można zabrać ze sobą nawet idąc w nocy do łazienki, żeby o nic się nie potknąć.Małe dziecko: lampka nocna

Przy nieco starszych dzieciach, można używać nocnej lampki do czytania przed snem. Nie tylko bajek dzieciom, ale też po prostu do czytania w spokoju w łóżku, kiedy dzieci już śpią. Jeśli któraś z Twoich pociesz obudzi się w nocy, możesz włączyć lampkę i sprawdzić czy wszystko w porządku, bez wybudzania pozostałych członków rodziny. Jej światło jest przyjemniejsze niż światło latarki w telefonie. Od drugiego roku życia dzieci mogą zacząć odczuwać lęk, a jednym z najczęstszych jest strach przed ciemnością. Twoje dziecko budzi się w nocy i płacze przerażone otaczającym je mrokiem? Jeśli tak, delikatne światło lampki Yumi Yay zapewni mu poczucie bezpieczeństwa i spokojne noce całej rodzinie.

Urocze lampki nocne Yumi Yay mają ciekawą formę i podobają się dzieciom. Do każdej lampki nocnej dołączone są dwa różne klosze w kształcie zwierząt, więc wieczorem maluch będzie mógł sam wybrać przyjaciela, z którym ciemność nie będzie już straszna.


Towarzysz zabaw kilkulatka

Wyobraźnia trzy-, czterolatka pracuje na pełnych obrotach. Maluchy w tym wieku uwielbiają odgrywać różne role i wymyślać naprawdę szalone historie! Miękkie silikonowe klosze w kształcie zwierząt mogą towarzyszyć Twojemu dziecku w jego wyimaginowanym świecie i sprawić, że zabawa będzie jeszcze lepsza.


Od 6 lat: lampka do czytania

Gdy tylko dzieci nauczą się czytać, coraz rzadziej proszą, aby mama i tata czytali im bajki na dobranoc. Lampki Yumi Yay świetnie się sprawdzą jako oświetlenie do czytania. Ponadto mają wbudowany timer, dzięki czemu mogą wyłączyć się automatycznie po 20 lub 40 minutach, kiedy dziecko zaśnie przy książce albo gdy nie chce się od niej oderwać i trzeba mu wyznaczyć porę spania.

Twoje dziecko chce czytać w łóżku przez 20 minut? Wystarczy raz dotknąć lampki, a timer będzie ustawiony. Kiedy światło zgaśnie, dziecko będzie wiedziało, że czas iść spać.

Podpowiedź: Uważasz, że światło nie jest wystarczająco jasne? Wystarczy, że zdejmiesz klosz, a Twoje dziecko może nawet użyć go jako postaci we własnej historii! Lampki Yumi Yay można również używać jako latarki! W tej funkcji jest ona całkiem poręczna.

Lampki nocne Yumi Yay świecą dzięki diodzie LED. Moc światła można regulować dotykiem. Wbudowany minutnik i silikonowy klosz przydadzą się, gdy dziecko będzie nieco starsze. Yumi Yay to lampka nocna, która nie przestanie zaskakiwać i bawić: na różnych etapach rozwoju dziecka będzie odkrywać przed nim swoje nowe funkcje!

Oprócz wygodnego stroju domowego i miękkich muślinowych ubranek urocza lampka nocna, taka jak ta Yumi Yay, jest niezbędna w pierwszych miesiącach po narodzinach dziecka. Jest to więc nieodzowny element każdej wyprawki, ważny punkt na liście prezentów dla dziecka i świetny pomysł na prezent!

Który zestaw wybierasz: ten z Finnem i Ottim czy ten z Billym i Tiką ?

Polecane

pixel