Babymoose Opinie z ekomi-pl.com

MONDO - nowa spacerówka od Elodie Details!

2020-03-26
MONDO - nowa spacerówka od Elodie Details!

Dostępny w dziewięciu oryginalnych kolorach i wzorach

Najnowszy wózek Elodie MONDO dostępny jest w dziewięciu oryginalnych kolorach i wzorach: Sandy Stripe, Chocolate, Tender Blue, Burned Clay, Desert Rain, Black, Moonshell, Rebel Green, Wild Paris. Możesz wybrać ten, który najlepiej podkreśli Twój własny styl!

Wyjątkowo komfortowy - lekki i funkcjonalny

MONDO to lekki i funkcjonalny wózek spacerowy - idealny do miasta i na podróż. Jest wygodny, lekki (waży zaledwie 6,7 kg), a jednocześnie imponująco wytrzymały (maksymalny ciężar, który można przewozić to aż 22 kg). Bez trudu złożysz go jedną ręką. Po złożeniu wózek ma niewielkie rozmiary, może więc być przewożony jako bagaż podręczny w większości linii lotniczych. Jeśli chcesz, by był jeszcze mniejszy, wystarczy odczepić kółka – wówczas jego rozmiar będzie spełniał wymogi IATA.

Oparcie i podnóżek wózka są regulowane. Można je ustawić w pozycji leżącej - maluchowi w trakcie drzemki będzie wygodnie i komfortowo.

Daszek z filtrem UPF 50+ zapewnia ochronę przeciwsłoneczną dla Twojego dziecka. Wózek Elodie Mondo przeszedł wymagane testy i jest bezpieczny nawet dla noworodków. Dzięki adapterom do montażu fotelika samochodowego (do kupienia oddzielnie) do jego ramy z łatwością można przymocować fotelik.


Elodie MONDO

Ekologiczny wózek

Elodie MONDO jest wykonany z trwałych materiałów, a tkaniny z których uszyto tapicerkę pochodzą w 100% z recyklingu butelek PET!

Pomysłowe przechowywanie MONDO w podróży

W komplecie z wózkiem otrzymasz plecak Stow&Go, który mieści się w koszu pod siedziskiem. Gdy musisz złożyć wózek do rozmiarów podróżnych lub chcesz mieć niezbędne drobiazgi pod ręką, zasuń zapięcie koszyka do przechowywania, aby w kilku sekund zmienić go w plecak. A co najlepsze, łatwo przymocujesz go do bagażu kabinowego.

Akcesoria dodatkowe do wózka MONDO

Do MONDO możesz dokupić praktyczne akcesoria: pałąk zabezpieczający, uchwyt na kubek, adapter do montażu fotelika samochodowego.

Wszystkie wzory spacerówki są dostępne w naszym sklepie. Odkryj Elodie MONDO!

Polecane

pixel