Babymoose Opinie z ekomi-pl.com

Leżaczek BABYBJORN i nosidełko MINI w nowy wzorze!

2024-05-22
Leżaczek BABYBJORN i nosidełko MINI w nowy wzorze!

Nowy wzór leżaczka oraz nosidełka MINI inspirowany jest skandynawską naturą i jej nierugularnymi wzorami, kształtami. To również przypomnienie o tym, że każde dziecko jest artystą i uczy się tworzyć, a każda plama, plusk, bazgroł, ciekawy rysunek to jego niesamowita wyobraźnia i spojrzenie na świat.

Beżowy kolor oraz czarne nieregularne kropeczki wpisują się w trend beżowej wyprawki dla dziecka, które jest unisex i pasuje zarówno dla chłopca jak i dziewczynki.


Nosidełko BABYBJORN MINI Woven – Beige/Dark grey print

Nosidełko BABYBJORN MINI Woven – Beige

Bliskość, bicie serca i zapach rodzica - tak bardzo potrzebne maluszkowi w pierwszych miesiącach jego życia będą dużo łatwiejsze z nosidełkiem MINI. Nosidełko jest miękkie, ergonomiczne i bardzo komfortowe dla dziecka. Zapewnia komfort i niezawodne wsparcie dla pleców, nóg i bioder Twojego dziecka. Łatwe do zakładania i zdejmowania - niezastąpione w domu, na spacerze czy na wakacjach. Dla dzieci od urodzenia do 1 roku życia.

Leżaczek BABYBJORN - BLISS WOVEN - Beige/Dark grey print

Zapewnia delikatne, naturalne kołysanie, wspierając rozwój Twojego dziecka dzięki lekkiej, przenośnej konstrukcji. Zmienia się z przytulnego miejsca dla noworodka w wygodny fotelik dziecięcy (dla dzieci do dwóch lat). Kołysze się pod wpływem ruchów Twojego malucha. Leżaczek stworzony przy wsparciu ekspertów, a Ty możesz spać spokojnie, wiedząc, że jest to przytulna i bezpieczna przestrzeń, w której Twój maluch będzie się bawił i uspokajał.

Polecane

pixel