Babymoose Opinie z ekomi-pl.com

Landscape Print - odkryj nowy wzór nosidełka i leżaczka BABYBJORN

2022-02-23
Landscape Print - odkryj nowy wzór nosidełka i leżaczka BABYBJORN

Kultowy leżaczek BABYBJORN oraz nosidełko MINI dostępne w nowym wzorze!

"Landscape Print" to kolekcja inspirowana niezwykłymi krajobrazami otaczającego nas świata. Ten ręcznie wykonany nadruk przypominający morskie fale tworzy niepowtarzalny i piękny wzór.

Wzór "Landscape Print" to nadruk pejzażowy, który został wykonany ręcznie, z kawałków papieru starannie ułożony, tworząc niepowtarzalny i piękny projekt.

„Ten wzór jest hołdem, nie tylko dla Matki Natury, ale także na nowy horyzont, która otwiera się, gdy zostajesz rodzicem” - mówi Anna Björk, kierownik działu projektowania BABYBJORN.

W kolekcji BABYBJORN "Landscape Print" dostępne są dwa produkty: leżaczek BABYBJORN BLISS COTTON dla dzieci od urodzenia do 2 roku życia oraz nosidełko BABYBJORN MINI dla maluszków od urodzenia do 12 miesiąca życia.

BABYBJORN LADNSCAPE PRINT NOSIDELKO MINI

Nosidełko BABYBJORN MINI Cotton Antracyt/Landscape Print to idealne pierwsze nosidełko dla Twojego dziecka! Miękkie, bezpieczne i łatwe w użyciu - dzięki kilku regulowanym zapięciom bez trudu dostosujesz je do rosnącego dziecka. Szybkie i łatwe zakładanie i zdejmowanie - by odłożyć śpiące dziecko, nie budząc go, wystarczy odpiąć całą przednią część nosidełka.

To znakomite pierwsze nosidełko dla Twojego maluszka, który w pierwszych miesiącach życia tak bardzo potrzebuje Twojego ciepła, bliskości i obecności. Nosidełko delikatnie otula plecki, nóżki i bioderka dziecka zapewniając dobre wsparcie i wygodną pozycję. MINI BABYBJORN nosidełko przyda się nie tylko w domu, ale również na wakacjach czy spacerze w parku lub wyjściu na codzienne zakupy z dzieckiem.BABYBJORN LADNSCAPE PRINT LEZACZEK

Leżaczek BABYBJORN BLISS COTTON, Antracyt/Landscape Print to przytulne miejsce do zabawy i odpoczynku dla maluszka. Jest bezpieczny, przytulny dla dziecka a przede wszystkim lekki i łatwy do przenoszenia oraz do zabrania w podróż lub na weekend do dziadków czy dalszej rodziny, dzięki BABYBJORN pokrowiec na leżaczek , który możesz dokupić osobno.

Leżaczek BABYBJORN nie potrzebuje baterii - porusza się, dzięki naturalnym ruchom dziecka, dzięki czemu jako rodzic masz szansę na wypicie ciepłej kawy :) .

Dzięki dwustronnemu poszyciu leżaczek-bujaczek BABYBJORN może być również używany jako fotelik dla starszego dziecka. Kiedy starszak nauczy się stabilnie siedzieć leżaczek można prosto i szybko zmienić w fotelik - należy zdjąć poszycie z leżaczka, odwrócić je, zmienić stopień nachylenia leżaczka i mamy gotowy wygodny fotelik dla dziecka do 2 roku życia.Polecane

pixel