Babymoose Opinie z ekomi-pl.com
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

LEANDER Matty™ kultowy przewijak już dostępny w SCANDINAVIAN BABY!

2022-05-18
LEANDER Matty™ kultowy przewijak już dostępny w SCANDINAVIAN BABY!

Przewijak dla niemowląt to produkt, którego nie może zabraknąć w wyprawce maluszka. LEANDER Matty™ to kultowy przewijak uwielbiany przez rodziców na całym świecie - pozwala odciążyć kręgosłup rodzica i znacznie ułatwia przewijanie maluszka.

Matty™ wykonany jest z najdelikatniejszej pianki PUR – unikalnego materiału, który w dotyku jest niezwykle podobny do ludzkiej skóry. Co więcej, szybko osiąga temperaturę pokojową. Jest przyjemny w dotyku, bezpieczny i wygodny dla dziecka.

Przewijak niemowlęcy LEANDER nie ma szwów ani szpar, w których mogą ukryć się brud i bakterie. Pozostaje higieniczny nawet po kilku latach codziennego użytkowania, a jego wodoodporna powierzchnia sprawia, że przewijak Matty™ jest łatwy do codzienniej pielęgnacji i czyszczenia, może być dezynfekowany.

LEANDER Matty™

Leander Matty™ jest lekki i ma mocną konstrukcję gwarantującą lepszą stabilność, dzięki czemu możesz go zabrać ze sobą i postawić w dowolnym miejscu, na przykład na komodzie, stole lub na podłodze. Małe gumowe nóżki zapewniają wentylację, zapobiegają zawilgoceniu i pozostawieniu śladów na powierzchni pod przewijakiem.

Przewijak Matty™ został poddany testom i uzyskał certyfikaty zgodności z europejską normą dotyczącą bezpieczeństwa dzieci i niebezpiecznych substancji.

Niemowlęcy przewijak LEANDER Matty™ jest dostępny w SCANDINAVIAN BABY w 5 kolorach pasujących do każdego wnętrza. Kup przewijak LEANDER Matty™ >>>

Dla większej wygody maluszka podczas przewijania do przewijaka można dokupić miękki i wygodny podkład na przewijak, który chroni przewijak i pozwala uniknąć drobnych wypadków.
Polecane

pixel