Babymoose Opinie z ekomi-pl.com
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Gniazdko niemowlęce Elodie Details niezastąpione w wyprawce!

2022-08-22
Gniazdko niemowlęce Elodie Details niezastąpione w wyprawce!

Gniazdko niemowlęce Elodie Details - tworzy przytulną, miękką i wygodną przestrzeń dla maluszka. To idealne miejsce do odpoczynku i zabawy dla Twojego dziecka.

Niemowlęce gniazdko przeznaczone jest dla dzieci od urodzenia do wagi 9 kg. Niezastąpione w domu czy w podróży. Wygodne i bezpieczne.

To idealne miejsce do snu dla nowonarodzonego maluszka. Miękki materac piankowy w kokonie Elodie, sprawia, że maluszek odpoczywa, śpi i bawi się leżąc w gniazdku wygodnie i komfortowo.

Elodie gniazdko niemowlęce posiada uchwyty po bokach gniazdka pozwalające na komfortowe przenoszenie gniazdka z pokoju do pokoju lub możliwość zabrania gniazdka ze sobą w podróż.

Gniazdko-kokon Elodie ma wszytą kieszeń idealną na drobiazgi dziecka: smoczek, gryzak czy chusteczki. Regulacja gniazdka ściągaczem ukrytym pod logo Elodie pozwala dopasować gniazdko do rosnącego maluszka.

Kokon niemowlęcy Elodie jest łatwy w utrzymaniu czystości - pokrowiec można prać w pralce w 40°C. Przed praniem należy wyjąć materacyk oraz wypełnienie gniazdka.

Elodie Details - gniazdko niemowlęce

Polecane

pixel