Babymoose Opinie z ekomi-pl.com
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Elodie Details - wielofunkcyjne torby i organizery dla mamy

2019-12-10
Elodie Details - wielofunkcyjne torby i organizery dla mamy

"Wierzymy w misję spowolnienia konsumpcji poprzez inwestowanie w wysokiej jakości, wielofunkcyjne produkty. Wielofunkcyjność jest zawsze kluczowa dla naszego projektu, a każdy opracowany produkt powinien mieć potencjał drugiego życia po spełnieniu swojego pierwotnego celu" - to idea, którą już od dawna kieruje się Elodie Details przy projektowaniu swoich produktów.

Torby dla mam - to torby nie tylko do noszenia rzeczy do przewijania, butelek czy smakołyków dla maluszka. Kiedy maluch będzie większy i nie będzie potrzebował już tych wszystkich drobiazgów, mama swoją torbę Elodie Details z łatwością może zmienić w torbę do pracy czy na basen lub siłownię. Właśnie dzięki temu, że jest wielofunkcyjna i pojemna, a marka Elodie Details projektuje ją z myślą o różnych okazjach.

Torby dla mam Elodie Details

Organizery Zip & Go - to wersja kosmetyczki według Elodie Details. Zaprojektowana do noszenia pieluszek, chusteczek nawilżanych oraz kremów pielęgnacyjnych dla dziecka. Gdy skończy się czas pieluszek, mama swój organizer Zip & Go może wykorzystać jako kosmetyczkę, w której pomieści swoje pielęgnacyjny skarby: kosmetyki do makijażu, lakiery do paznokci lub produkty do pielęgnacji skóry. Zip & Go z łatwością również zmieści się w torbie dla mam Elodie Details tworząc razem idealną całość. Oba produkty będą służyły każdej mamie przez wiele lat.

Elodie Details - organizery Zip&Go

Polecane

pixel