Babymoose Opinie z ekomi-pl.com
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Derma - wyróżnienie Qltowy Kosmetyk 2013

Kultowe wyróżnienie marki Derma

 

27 czerwca 2013 roku podczas gali Qltowy Kosmetyk jury magazynu Kosmetyki doceniło duńską markę Derma. Rywalizowała ona o tytuł z setkami artykułów pielęgnacyjnych, ale jej wyjątkowy koncept zawarty w trzech hasłach: „bez parabenów, bez substancji zapachowych, bez barwników” skutecznie zwrócił uwagę jurorów.Konkurs na Qltowy Kosmetyk odbył się już po raz 17. W jury konkursu zasiadali między innymi: aktorka Jolanta Fraszyńska, dziennikarz Marcin Prokop, Marzena Gradecka, założycielka Polskiej Grupy Drogeryjnej i wiele innych osobistości. Derma została wyróżniona tytułem „Qltowy Koncept”, potwierdzając tym samym najwyższą jakość oferowanych kosmetyków.

Na gali rozdania nagród pojawiła się większość polskich oraz wiele zagranicznych firm kosmetycznych, przedstawiciele sieci drogeryjnych, takich jak Kosmeteria, Sekret Urody czy Drogerie Jasmin, a także gwiazdy i dziennikarze. Wydarzenie zorganizowane w Villi Foksal w Warszawie poprowadziła aktorka Edyta Olszówka.

Kosmetyki Derma zostały wyróżnione przez jury nagrodą „Qltowy Koncept za respekt dla jakości, zdrowia _i środowiska”. Żaneta Geltz, dystrybutor marki Derma w Polsce, po otrzymaniu nagrody powiedziała: „Nagroda Qltowy Koncept to omen dla marki Derma, że Polska już jest gotowa na przyjęcie kosmetyków bez zapachu.” Aby mogły by
produktami przyjaznymi dla alergików, kosmetyki Derma nie zawierają nie tylko substancji zapachowych, ale także parabenów i barwników. Skład kosmetyków oparty jest w ponad 95% na naturalnych substancjach pochodzenia roślinnego,
a bezpieczeństwo składników potwierdzone jest certyfikatem Ecocert. Marka Derma jest przyjazna środowisku, co zaznacza się zarówno w procesie produkcji, jak i po użyciu kosmetyków.

Skupienie tych wartości w postaci produktów jednej marki, przeznaczonych dla całej rodziny, przyniosło już spektakularny sukces kosmetykom Derma w krajach skandynawskich . Teraz także Polacy mają szansę skorzystać z kultowego konceptu w dziedzinie pielęgnacji.

 


pixel