Babymoose Opinie z ekomi-pl.com

Dare To Be Rare - najnowsza kolekcja jesień/zima od Elodie już dostępna!

2020-09-04
Dare To Be Rare - najnowsza kolekcja jesień/zima od Elodie już dostępna!

Kolekcja Jesień/Zima 2020 od Elodie to hołd dla pięknego i różnorodnego świata, w którym rodzą się i rosną nasze dzieci. To świat, w którym białe tygrysy naprawdę istnieją i gdzie zachodzące słońce może pokolorować niebo w sposób, o którym nigdy nie myślałeś, że jest możliwy - tak o Dare To Be Rare - najnowszej kolekcji szwedzkiej marki Elodie Details mówią jej projektanci oraz właścicielka marki Linda Sätterström.

W kolekcji Dare To Be Rare znajdziemy produkty idealne na jesienne i zimowe dni - śpiworki do wózka, kombinezony dziecięce, czapki, zimowe czapki winter bonnet, rękawiczki, oraz ciepłe kocyki w pięknych jesiennych kolorach ozdobione białym tygrysami i kolorowymi motylami.

Elodie Details - kolekcja Dare To Be Rare

Smoczki oraz zawieszki do smoczków od Elodie Details z najnowszej jesiennej kolekcji to idealne uzupełnienie wyprawki noworodka. Plecaki BackPack MINI przydadzą się małym podróżnikom nie tylko na wycieczki, ale również pomieszczą skarby potrzebne w przedszkolu czy szkole.

Dla mam marka Elodie w swojej najnowszej jesienno-zimowej kolekcji przygotowała wygodne i pakowne torby, które pomieszczą wszystkie skarby potrzebne mamom i ich pociechom - pieluszki, mokre chusteczki, ubranka na przebranie czy butelkę. Dodatkowo każda torba dla mam wyposażona jest w wygodny podróżny przewijak.

Kolekcja Elodie Details Dare To Be Rare - jesień/zima 2020 już dostępna w naszym sklepie Scandinavian Baby!

Polecane

Elodie Details - Czapka Winter Bonnet - Powder Pink - 1-2 lata

Elodie Details - Czapka Winter Bonnet - Powder Pink - 1-2 lata

Sugerowana cena detaliczna: 95,00 zł brutto50,85 zł bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 45,00 zł
pixel