Babymoose Opinie z ekomi-pl.com

Cleverclixx - belgijska marka klocków magnetycznych w SCANDINAVIAN BABY

2024-04-12
Cleverclixx - belgijska marka klocków magnetycznych w SCANDINAVIAN BABY

Cleverclixx - belgijskie klocki magnetyczne w świecie marek SCANDINAVIAN BABY

Wierzymy, że dzieci uczą się najlepiej, gdy mogą swobodnie odkrywać świat i bawić się bez ograniczeń. Nasza misja to dostarczanie innowacyjnych, wysokiej jakości zabawek edukacyjnych, które pobudzają ciekawość i rozwijają kreatywność. Pragniemy, by dzięki nim dzieci pokochały naukę. Naszym zdaniem edukacja powinna być zabawą, wciągającą i dostępną dla wszystkich.

Klocki magnetyczne Cleverclixx zapraszają najmłodszych oraz ich rodziny do wspólnego budowania, tworzenia i uczenia się. Każde dziecko zasługuje na możliwość odkrycia magii Cleverclixx i na radość, jaką sprawia zabawa płytkami magnetycznymi.

Społeczna odpowiedzialność

Dzieci są dla nas najważniejsze. Pragniemy, by mogły rozwijać się i uczyć nawet (a może zwłaszcza) podczas zabawy. Nasze magnetyczne zestawy konstrukcyjne nie tylko bawią, ale także rozwijają kreatywność i skłaniają do główkowania. Ponadto doskonale wpisują się w naszą wizję uczenia się przez całe życie. Chcemy dać dzieciom narzędzia, dzięki którym później będą mogły spełniać swoje marzenia.

Nasze dzieci w przyszłości będą kształtować świat. Ponieważ nie wszystkie dzieci mają takie same możliwości, naszym zadaniem jest udostępnienie zabawek Cleverclixx każdemu.

Co roku część zysków z Cleverclixx trafia do organizacji, które wspierają matki i dzieci. Dostarczamy zestawy do szpitali dziecięcych, domów dziecka i organizacji działających na rzecz potrzebujących matek. Każde dziecko zasługuje na to, aby móc odkryć zabawę i magię Cleverclixx.

Klocki magnetyczne Cleverclixx to kolorowe i pastelowy zestawy gotowe do zabawy, świecące autka, tory kulkowe oraz wyścigowe tory dla aut

Pytania o Cleverclixx

CZY PŁYTKI CLEVERCLIXX SĄ KOMPATYBILNE Z INNYMI PODOBNYMI PŁYTKAMI?

Tak, Cleverclixx jest kompatybilny z płytkami magnetycznymi innych marek.

JAK CZYŚCIĆ PŁYTKI CLEVERCLIXX?

Do czyszczenia płytek Cleverclixx używaj wilgotnej szmatki, bez żadnych dodatkowych środków chemicznych. Nie zanurzaj płytek i innych elementów Cleverclixx w wodzie, ponieważ woda może dostać się do ich wnętrza.

W JAKIM WIEKU DZIECKO MOŻE ZACZĄĆ SIĘ BAWIĆ PŁYTKAMI CLEVERCLIXX?

Polecamy Cleverclixx dla dzieci w wieku 3 lat. Trzyletnie dziecko będzie miało wystarczające umiejętności, aby bawić się płytkami i budować konstrukcje z elementów zestawów Cleverclixx.

GDZIE PRODUKOWANE SĄ PŁYTKI CLEVERCLIXX?

Wszystkie produkty Cleverclixx są produkowane w Chinach, natomisat Cleverclixx to marka, która powstała w Belgii.

CZY PŁYTKI CLEVERCLIXX SĄ WODOODPORNE?

Nie, płytki magnetyczne Cleverclixx nie są wodoodporne i nie należy ich zanurzać w wodzie.

Jeżeli pomiędzy płytkami magnetycznymi znajduje się woda, należy oprzeć je o pionową powierzchnię, aby mogły odcieknąć i wyschnąć.

Z CZEGO ZROBIONE SĄ PŁYTKI CLEVERCLIXX?

Płytki Cleverclixx są wykonane z tworzywa MABS. Jest to przezroczysty, amorficzny ABS o wyjątkowej przezroczystości PMMA i doskonałej sztywności ABS. Płytki Cleverclixx są całkowicie wolne od BPA.

W płytkach zastosowano magnesy Y35. Są to wytrzymałe magnesy, dzięki którym Twoje dziecko może z łatwością łączyć i rozłączać płytki.

Polecane

pixel