Babymoose Opinie z ekomi-pl.com

Baw się z dzieckiem, aby wspomagać jego rozwój!

2021-01-28
Baw się z dzieckiem, aby wspomagać jego rozwój!

Zapewne słyszałeś już, że istnieją powiązania pomiędzy zabawą a rozwojem i o nauce poprzez zabawę. Dzięki zabawie dziecko rozwija się na wielu płaszczyznach: społecznie, poznawczo, psychicznie i fizycznie. Ponadto czas spędzony wspólnie każdego dnia wzmacnia więź między Tobą a Twoją pociechą.

Leżaczek nie tylko zachęca do zabawy, ale także stymuluje rozwój. Jest lekki, a więc łatwy do przeniesienia, dzięki czemu spontaniczna zabawa jest możliwa w dowolnym miejscu i czasie.

Naturalne kołysanie leżaczka nie tylko uspokaja, ale także rozwija zmysł równowagi i kształtuje zdolności motoryczne Twojego dziecka! Istotne znaczenie dla rozwoju malucha ma także świadomość kontrolowania ruchu leżaczka.

Możliwość sięgnięcia po zabawkę i chwycenia jej jest równie ważna. Dlatego tak dobrym pomysłem jest zainwestowanie w pałąk do leżaczka. Urocze zabawki w wesołych kolorach, o ekscytujących kształtach i teksturach zachęcających do dotykania rozbudzają ciekawość i od razu inspirują do aktywności. Wprowadź trochę więcej zabawy do codziennego życia – bo zabawa to poważna sprawa dla dziecka i jego rozwoju. Naprawdę warto!

Potrzebujesz pomysłów na zabawne i odpowiednie do wieku gry? Poznaj nasze najważniejsze wskazówki >>

Polecane

pixel