Babymoose Opinie z ekomi-pl.com

BabyBjorn Wazna informacja

Ważna informacja dla posiadaczy leżaczków BABYBJÖRN Balance
oraz BABYBJÖRN Balance Air


 

 

Firma BabyBjörn z własnej inicjatywy wycofuje do kontroli leżaczki Balance i Balance Air po znalezieniu małych kawałków metalu w wyściełanej części siedziska tkaninowego leżaczków.

 

Dwóch konsumentów z Japonii znalazło małe kawałki metalu w wyściełanej części siedziska tkaninowego leżaczków. Po objęciu kontrolą 15.000 leżaczków BabyBjörn znajdujących się w magazynach, znaleziono 5 małych kawałków metalu.

 

Mimo, że w związku z tym wydarzeniem nie odnotowano żadnych wypadków, firma BabyBjörn AB zdecydowała się dobrowolnie wycofać wymienione produkty w celu poddania ich kontroli i usunięcia ewentualnych wad.

 

W Polsce wada może potencjalnie dotyczyć 226 leżaczków BABYBJÖRN Balance i BabyBjörn Balance Air.

 


 

 


 

W związku z powyższym wydarzeniem prosimy posiadaczy leżaczków Balance i Balance AIR o KONTAKT z firmą BABYMOOSE - dystrybutorem BABYBJÖRN w Polsce.

 

Ustalimy najdogodniejszą dla Państwa formę przesłania do kontroli ZDEJMOWANYCH SIEDZISK TKANINOWYCH. Siedziska zostaną przez nas skontrolowane pod kątem obecności w nich niepożądanych kawałków metalu i odesłane Państwu z powrotem.

 

Koszty przesyłki w obie strony pokrywa BABYMOOSE.

 

Dane kontaktowe znajdują się na dole strony.

 


 

 

UWAGA: akcja kontroli NIE OBEJMUJE WSZYSTKICH MODELI LEŻACZKÓW BABYBJÖRN.

 

Kontroli nie podlegają leżaczki 1-2-3 BabyBjörn, które charakteryzują się tym, że mają czarną blokadę zabezpieczającą i drewnianą podstawkę pod stopy.

 

Kontroli nie podlegają leżaczki Balance i Balance Air, które zostały sprowadzone do Polski po 24 czerwca 2009. Te leżaczki zostały już skontrolowane.

 


 

Jak sprawdzić, czy posiadany model leżaczka BabyBjörn podlega kontroli?

 

1. Czerwona blokada zabezpieczająca i plastikowa podstawka pod stopy

Leżaczki Balance oraz Balance Air mają czerwone blokady zabezpieczające i plastikowe podstawki pod stopy.

 


 


 

 

 

2. Data produkcji: październik 2007 - kwiecień 2009

 

 

Podlegające kontroli leżaczki zostały wyprodukowane w okresie od października 2007 do kwietnia 2009. Data produkcji znajduje się na etykietce umieszczonej na siedzisku tkaninowym, pod etykietką ze wskazówkami prania.

 


 

 

 


 

 

 

Jak sprawdzić, czy posiadany model leżaczka Balance/Balance AIR nie podlega kontroli?

 

 

1. Zielona naklejka na opakowaniu

Leżaczki z zielonymi, okrągłymi naklejkami na opakowaniu (patrz zdjęcie poniżej) są już przez nas sprawdzone i nie podlegają kontroli.

 


 

 


 

2. Czarne oznakowanie na etykietce z datą

 

Jeżeli leżaczek został wyprodukowany po kwietniu 2009 roku, na etykietce z datą znajduje się czarne oznakowanie. Znaczy to, że leżaczek został sprawdzony i nie podlega

kontroli.

 


 

 


 

 

Jeśli posiadasz leżaczek, który podlega kontroli prosimy o kontakt:

 

Piotr Dmowski

telefon: (22) 7270269

 

pixel