Babymoose Opinie z ekomi-pl.com

BABYBJÖRN opinie dr Kelly i Gilmore

 

Lekarze-specjaliści o nosidełkach BABYBJÖRN

 


 

 


 

Szpital Dziecięcy Rainbow (USA)

Cleveland, USA, grudzień 2008 r.


Jako pediatrzy z Uniwersyteckiego Szpitala dla Dzieci Rainbow, stawianego niezmiennie w czołówce pięciu najlepszych szpitali dziecięcych w Stanach Zjednoczonych (US News & World Report), a co ważniejsze jako rodzice, jesteśmy osobiście zaangażowane w zdrowie i dobre samopoczucie dzieci.


W Szpitalu Rainbow pracujemy z czołowymi ekspertami w dziedzinie pediatrii. Dr Avroy Fanaroff, światowej sławy neonatolog, przyczynił się do fundamentalnych badań na temat więzi pomiędzy niemowlętami i rodzicami potwierdzającymi korzyści płynące z noszenia dziecka blisko ciała rodzica. Również dr George Thompson, kierujący Ortopedią Chirurgii Dziecięcej, jest uznawany jako światowy lider w swojej dziedzinie oraz w leczeniu skrzywień kręgosłupa.


Pracując z osobami o tak znakomitej reputacji wymogiem jest działać zawsze dla zdrowia i dobra dziecka. Mając na uwadze odpowiedzialność wynikającą z rekomendowania wyłącznie bezpiecznych i zdrowych produktów, Szpital Dziecięcy Rainbow poleca korzystanie z nosidełek takich jak nosidełka BABYBJÖRN.


Nosidełka BABYBJÖRN  są zaprojektowane tak, aby wzmacniać więź pomiędzy rodzicem i niemowlęciem i mogą być używane już od narodzin dziecka. Ponieważ pierwsze tygodnie życia są krytyczne dla rozwoju dziecka, nosidełka BABYBJÖRN zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić odpowiednie podparcie dla głowy, szyi, kręgosłupa i bioderek noworodka. Nosidełka BABYBJÖRN utrzymują noworodka w pozycji zwróconej do rodzica w bliskim kontakcie brzuszek-do-brzucha, a wbudowane wsparcie główki doskonale stabilizuje zarówno główkę jak i szyję dziecka. Nosidełka BABYBJÖRN utrzymują również bioderka dzieci w optymalnej pozycji - pozycji żabki.


Dodatkowo, BABYBJÖRN produkuje swoje nosidełka z najbezpieczniejszych dostępnych materiałów przeznaczonych dla dzieci. Wszystkie materiały, które mają kontakt z ciałem dziecka posiadają certyfikat Oeko-Tex, co gwarantuje, że są bezpieczne nawet dla niemowląt.
Mając na względzie powyższe dane, polecamy Państwu korzystanie z nosidełek wyprodukowanych przez firmę BABYBJÖRN, gdyż są one w pełni ergonomiczne i bezpieczne dla dziecka.

 

Dr. Amanda Weiss Kelly
Pediatra, Medycyna Sportowa oraz mama Nory, 18 miesięcy

 

Dr. Allison Gilmore
Chirurg-Ortopeda oraz mama Bailey, 5 lat

pixel