Babymoose Opinie z ekomi-pl.com
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Poradnik

Przygotuj się na słońce!

Wszyscy potrzebujemy odrobiny słońca. Ale dla naszych najmłodszych to naprawdę powinna być tylko odrobina. Ochrona delikatnej skóry malucha przed promieniowaniem jest bardzo ważna. Oto kilka praktycznych rad, które mogą Ci pomóc.

Czytaj więcej
Zostać rodzicem

Zdaniem doktora Coxa z serialu Scrubs (polski tytuł Hoży doktorzy) rodzicielstwo przypomina „posiadanie psa, który powoli uczy się mówić”. Znaleźć można także bardziej poetyckie opisy. Wystarczy, że wpiszesz w wyszukiwarkę: „wiersz o rodzicielstwie”.

Czytaj więcej
Wózek spacerowy na wakacje

Podróżowanie z maluchem to przyjemne i satysfakcjonujące doświadczenie, jeśli przed wyjazdem wszelkie zmartwienia i problemy zostawicie za sobą. I nie zapominajcie, że dopóki dziecko ma jedzenie, wodę i kogoś kochającego do przytulenia, ma wszystko, czego naprawdę potrzebuje.

Czytaj więcej
Przygotowanie do rodzicielstwa

Co dzieje się w umyśle osoby oczekującej narodzin dziecka? Emocjonalnie nic nie może w stu procentach przygotować Was do rodzicielstwa. Każda sytuacja i każde doświadczenie są bowiem wyjątkowe. Jednak o akcesoriach możecie i powinniście pomyśleć wcześniej.

Czytaj więcej
Elodie Details - nowy kombinezon

Jeśli należysz do rodziców, którzy zainwestowali w wózek, do którego ramy można zamontować fotelik samochodowy, taki kombinezon zdecydowanie Ci się przyda. Te pomysłowe wózki pojawiły się stosunkowo niedawno, ale cieszą się coraz większym powodzeniem. I nietrudno zrozumieć dlaczego.

Czytaj więcej
pixel