Babymoose Opinie z ekomi-pl.com

THULE Chariot - FAQ - Dodatkowe akcesoria

Czy w podwójnym wózku mogę używać jednocześnie dwóch wkładek dla niemowląt Thule lub dwóch podparć dla małych dzieci Thule, lub po jednym z każdego z nich?

Tak, chociaż ciasno, ale pasują one do podwójnego wózka. Warto pamiętać, że w wózkach Thule Chariot Chinook wkładki dla niemowląt nie są potrzebne, bo umożliwiają one ustawienie siedzenia w położeniu półleżącym.

 

Czy wkładka dla niemowląt Thule pasuje do wózków dziecięcych Thule?

Tak, wkładki dla niemowląt Thule pasują do wszystkich wózków dziecięcych Thule, z wyjątkiem Thule Chariot Chinook

 

Czy zestaw adaptacyjny zakupiony do pojedynczego wózka dziecięcego będzie pasować również do wózka podwójnego?

Jeśli pojedynczy wózek pochodzi z roku 2003 lub jest nowszy, to wszystkie zestawy adaptacyjne będą kompatybilne z modelem podwójnym, z wyjątkiem zestawu Thule do joggingu. Wózek Thule Chariot Chinook jest jedynym modelem, który ma odchylane/blokowane przednie koło, więc zestawy do joggingu i spacerowe nie są w nim potrzebne. Wózek Thule Chariot Chinook ma inną wersję zestawu do przyczepki rowerowej.

 

Czy zestaw Thule do narciarstwa biegowego i pieszych wycieczek będzie pasować do mojego wózka?

Zestawy Thule do narciarstwa biegowego i pieszych wycieczek pasują do wszystkich wózków dziecięcych marki Chariot wyprodukowanych w roku 2013 i starszych. Poczynając od roku 2003, większość wózków dziecięcych Chariot jest kompatybilna z zestawami Thule do narciarstwa biegowego i pieszych wycieczek. Więcej informacji można uzyskać u lokalnego sprzedawcy.

 

pixel