Babymoose Opinie z ekomi-pl.com

Pakowanie prezentów - wspaniałe prezenty i piękne opakowania

 

 

Wspaniałe prezenty i piękne opakowania!


Niektórzy pakowania prezentów nie cierpią, inni kochają i postrzegają jako fajną formę zaprezentowania swojej kreatywności. Owszem, zapewne są i tacy „pomiędzy”, ale my zdecydowanie należymy do tych, którzy uwielbiają pakować prezenty, nawet jeśli to nie zawsze jest łatwe. Nie martw się jednak – jesteśmy, żeby Ci w tym pomóc. Poniżej znajdziesz kilka naszych ulubionych sposobów na zapakowanie świątecznych podarunków.

Elodie Details prezenty


Nie wiąż wstążeczek – namaluj je! Użyj akwareli albo zwykłego, dobrze Ci znanego kolorowego markera. To najszybsza i najfajniejsza metoda.

A teraz coś, co spodoba się młodszym. Na krótszym boku opakowania złóż papier tak, by powstał spiczasty nosek (jak na zdjęciu poniżej) i dorysuj oczy. Następnie z patyczków, drucików kreatywnych lub z innego tworzywa uformuj i przyklej małe uszy i rogi. Prawda, że urocze?

 

Pakowanie prezentów Elodie Details

 

Zapakuj prezent w szary woskowany papier albo starą gazetę. Bardzo vintage i bardzo modne.

Przywiąż kawałek piernika jako smaczny dodatek do podarunku, dzięki niemu prezent będzie pachniał świątecznie.

 

Prezenty Elodie DetailsNajprostszym i prawdopodobnie najbardziej efektownym sposobem jest przyklejenie gałązki jodły lub świerku, która swoim zapachem przywoła świąteczny nastrój.

I jeszcze jedna praktyczna zasada: żadnych kartek ze sklepu. Niezależnie od tego, co chcesz podarować, liczy się pamięć i myśl o drugiej osobie, a kartka i opakowanie są ich najlepszym świadectwem.

Chociaż, oczywiście, zawartość pudełka też ma znaczenie. Na naszej stronie utworzyliśmy podkategorię z propozycjami na najlepsze prezenty w tym roku: Pomysł na prezent

Wśród naszych ulubionych jest teraz nowy mini-termos Elodie Details w rozmiarze w sam raz dla dziecięcych rączek. To produkt wysokiej jakości, ozdobiony niesamowitymi nadrukami pasującymi do wzorów plecaków Elodie Details. A do tego świetnie sprawdzi się, gdy zechcesz zabrać ze sobą filiżankę kawy - i bez problemu zmieści się w Twojej torebce. Gwarantujemy, że nie przecieka.

Powodzenia na świątecznych zakupach!

 

 

 

pixel