Babymoose Opinie z ekomi-pl.com

Herobility butelki antykolkowe - najczęściej zadawane pytania

Butelki Herobility


Który smoczek do butelki wybrać?
Dzięki poniższej tabeli bez problemu wybierzesz smoczek odpowiedni dla Twojego dziecka.

 Rozmiar

 Wiek dziecka

 Przepływ

 Zastosowanie

 S

 Noworodek

 Wolny

 Mleko matki i mleko modyfikowane

 M

 Od drugiego miesiąca

 Średni

 Mleko matki i mleko modyfikowane

 L

 Od czwartego miesiąca

 Szybki

 Wszystkie rodzaje płynów

 XL

 Od szóstego miesiąca

 Bardzo szybki

 Gęste płyny np. kaszka

Moje dziecko nie lubi karmienia butelką. Dlaczego butelka HeroBottle miałaby to zmienić?

Nasze smoczki są tak zaprojektowane, by przypominały pierś mamy. Podczas karmienia mama może chwycić pierś i lekko ją spłaszczyć, by pomóc dziecku złapać brodawkę i skutecznie ssać. Wiemy z doświadczenia, że butelka HeroBottle dzięki kształtowi smoczka znacznie ułatwiła wielu mamom trudne zazwyczaj przestawienie dziecka na karmienie butelką.

Jeśli Twoje dziecko nie chce jeść z butelki, możesz jej użyć jako pojemnika do przechowywania. Dzięki szerokiemu otworowi i idealnie dopasowanej, szczelnej pokrywce butelka HeroBottle świetnie się sprawdza jako pojemnik na przekąski.

Co zawiera opakowanie z butelką HeroBottle?

Do każdej butelki HeroBottle dołączony jest smoczek HeroTeat (rozmiar M do butelki o pojemności 240 ml, rozmiar S do butelki o pojemności 140 ml), pojemnik do przechowywania i sitko-mikser. Jeśli potrzebujesz dodatkowego smoczka, możesz dokupić opakowanie zawierające dwa smoczki w innym rozmiarze.

Czy jest dostępna butelka o większej pojemności?

Wielu klientów pyta nas o większą butelkę. Cóż, pracujemy nad tym. Obecnie jesteśmy na etapie testów, ale wkrótce butelka będzie dostępna w sprzedaży

Jak sterylizować butelkę HeroBottle lub kubeczek HeroSippy?
Dla pełnego bezpieczeństwa zalecamy wysterylizowanie produktu przed pierwszym użyciem. Najłatwiej to zrobić, wkładając każdą część do gotującej się wody na pięć minut.

Jak wysterylizować smoczek uspokajający HeroPacifier?

Dla pełnego bezpieczeństwa zalecamy wysterylizowanie smoczka przed pierwszym użyciem. Najłatwiej jest to zrobić, używając pokrywki dołączonej do smoczka. Napełnij ją wodą, wsuń smoczek i włóż do mikrofalówki na trzy minuty (750 W). Możesz także włożyć smoczek na pięć minut do gotującej się wody.

Jakim testom poddajecie Wasze produkty?
Nasze produkty odpowiadają surowym normom europejskim i amerykańskim EN 14350/EN1400. Ponadto poddajemy je własnym testom, by zapewnić wysoką jakość. Korzystamy z usług zewnętrznego, niezależnego instytutu Intertek, który przeprowadza takie badania. Więcej o jego działalności znajdziesz na stronie www.intertek.com.


 

Polecane

Herobility - butelka antykolkowa Herobottle 140 ml, niebieska + smoczek S (0 m+)

Herobility - butelka antykolkowa Herobottle 140 ml, niebieska + smoczek S (0 m+)

18,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 19,00 zł/1szt.Sugerowana cena detaliczna 35,00 zł brutto/1szt.
pixel